راسان هجری بازهم قربانی گرفت

تقریبا بعد از حمله موشکی سپاه پاسداران به مقر دمکرات و غافلگیری شدید این حزب ، به نوعی شاهد توقف تحرک تیم های اعزامی این حزب در داخل کشور بودیم زیرا رهبری این حزب به این نتیجه رسیده است که توانایی مانور و عملیات سپاه پاسداران بسیار بیشتر و فراتر از مرزهای جمهوری اسلامی است بنابراین به حکم عقل و منطق سران این حزب به این مهم دست یافته اند که هزینه و سود معامله ای که به نام راسان با غرب برپا کرده اند به هیچ وجهه به نفعشان نیست و ممکن است همین کمپ هایی را هم که دارند از دست دهند .

اما گویا اربابان سعودی به این مهم راضی نبوده و هنوز به این نتیجه نرسیدند. با این وصف مجدداً تیم هایی توسط کاوه بهرامی برای اعزام به پاوه، مریوان و کامیاران مهیا می شود که در اولین مرحله تیم پاوه زیر ضربه می رود. هرچند حزب با تحریف افکار عمومی سعی دارد این تیم را تیم شار معرفی کند تا از زیر بار مسئولیت های آن شانه خالی کند و از طرفی پیش اقلیم نیز روسفید باشد و ایران خیلی به اقلیم فشار نیاورد ولی اسناد کاملاً روشنی حاکی از آن است که تیم مستقیماً توسط کاوه بهرامی هدایت و اعزام شده است. به هر حال این تیم اعزامی پس از عبور از مرز و ورود به منطقه پاوه ساعت ۸ صبح روز جمعه مورخه ۲۰ مهر ۱۳۹۷ حوالی بیدمیری پاوه در کمین نیروهای نظامی ایران گرفتار می شوند این افراد که قصد داشتند با استفاده از موقعیت تفریحی منطقه و از افراد حاضر در آن منطقه – به عنوان سپر انسانی – به تحرک و تغییر مکان دست بزنند در نهایت با همکاری مردم انقلابی منطقه نتوانستند نقشه خود را عملی سازند و فقط یک نفر از آنها از مهلکه می گریزد.
به هر حال درگیری به وقوع می پیوندد و دو تن از اعضای حدکا به نامهای شاهو ویسی اهل پاوه و همچنین زانیار اسلامی اهل روستای چشمیر مریوان کشته شدند. همچنین یک فرد دیگر که هنوز معلوم نیست وابسته به حزب است یا نه (فرشاد چچانی) در این درگیری در اثر تیراندازی دو طرف کشته می شود. علت این واقع نیز سپر انسانی قرار دادن مردم عادی توسط حزب بوده است.

فرشاد سپر انسانی فرد حزبی شد که از معرکه گریخت و بعید نیست توسط حزب کشته شده باشد
نوع انجام عملیات نظامی و غافلگیری اعضای حدکا سبب ترس و حیرت فرماندهان حدکا شده است همچنان که کاوه بهرامی فرمانده پیشمرگ حدکا در مصاحبه با روداو اعلام میکند که سپاه پاسداران نیروهایش را با ماشین های شخصی به منطقه اعزام کرده است تا سبب شک و گمان تیم اعزامی حدکا نشوند. بدین سبب سعی دارد اشتباه فاحش و غافلگیری خودش را جبران کند. اینخبر به روز رسانی می شود …

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.