رستم جهانگیری نیز به جنگ رسانه ای بین حدکا و کومله پیوست

رستم جهانگیری نیز به جنگ رسانه ای بین حدکا و کومله پیوست

درگیری بین طرفداران حدکا و کومله مهتدی در فضای مجازی مخصوصا در فیسبوک روز به روز شدت میگیرد و تقریبا به جنگی تمام عیار تبدیل شده که تنها به کادر و پیشمرگان این دو حزب محدود نمانده و به محافل سرکردگان نیز سرایت پیدا کرده است .

البته عده ای برای جلوگیری از وخیم تر شدن اوضاع به انتشار بیانیه دست زده اند که از انجمله می توان به نامه ” رحیم رشیدی ” خطاب به سران دمکرات و کومله اشاره کرد که در آن خواهان مجازات کسانی شده بود که به این اختلافات دامن میزنند اما در آخر نامه رشیدی دو تگ قرار داده شده بود یکی به نام رستم جهانگیری و دیگری به نام عبدالله مهتدی .

نامه ی رشیدی در سایت دیار و نادیار مورد بحث و بررسی قرار گرفت که پس از بررسی های صورت گرفته مشخص شد یکی از گردانندگان این تشنج شخص ” رستم جهانگیری ” عضو دفتر سیاسی و مسئول کمیسیون سیاسی نظامی حزب دمکرات کردستان ایران است .

جهانگیری در پیج فیسبوک خود پستی از ” کریم حاجی رسولی ” را بازنشر نموده که قسمت اول سخن رانی ” صادق شرفکندی ” سکرتیر پیشین حدکا است که به تحلیل جنگ دمکرات و کومله می پردازد و کومله ها را مسبب و مقصر اصلی این جنگ معرفی میکند و نامبرده می خواهد از راه این پست و با بهره گیری از اتوریته شرفکندی شک و گمان ایجاد شده در مورد احتمال مقصر بودن حدکا را از بین ببرد .

نکته جالبتر پست بعدی جهانگیری است که در ان آمده است : گاهی نباید تمام واقعیت ها را گفت زیرا ممکن است فاجعه رخ دهد ” و در واقع این پست تکمیل کننده پست قبلی رستم جهانگیری است و نشانه دهنده اعتقاد راسخ او به مقصر بودن کومله است و اینکه هنوز واقعیت هایی ناگفته در مورد این جنگ وجود دارند

در اخرین پست های جهانگیری ” اعلامیه سکرتاریت کمیته مرکزی کومله ” نیز قرار داده شده که در این بیانیه اعضای سکرتاریت کومله خواهان توقف این جنگ رسانه ای شده است

Rostam Jahangiri

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.