سوتی جالب کردستان میدیا

سوتی جالب کردستان میدیا

کردستان میدیا ارگان رسمی حزب دمکرات کردستان ایران که در راستای تهییج جوانان کرد و برای تبلیغ عقاید این حزب کلیپ هایی را به صورت روزانه در این سایت منتشر میکند ، جدیداً در تاریخ ۲۲/۰۹/۱۳۹۷ کلیپی تحت عنوان ” ئه ویندارانی سه ربه ستی ” را پخش می کند که هدف از آن تبلیغ برای راسان یا همان پروژه به کشتن دادن جوانان ناآگاه در راه تحصیل منافع مصطفی هجری است .

در این ویدیوی چند دقیقه ای سعی شده تا تعریفی از راسان و همچنین نمونه هایی از تاثیرات این پروژه ی حدکایی ارائه شود که با کمال تعجب در این کلیپ با مطلب زیر را مواجه می شویم

” تعریف راسان

تقسیم وظایف و مبارزه پیشمرگها ، تحریک افکار عمومی  ، دفاع ملی در ۲۱ شهریور ، نوروز دستارها !! زلزله کرمانشاه ! ، شهید شدن فعالین محیط زیستی در مریوان !”

معلوم نیست که رابطه زلزله کرمانشاه با راسان هجری چیست !؟ آیا این زلزله اسفناک که تا دیروز به فعالیت های هسته ای نظام جمهوری اسلامی ایران نسبت داده می شد امروز به شاهکار راسان حدکا تبدیل شده است ؟  رابطه شادی مردم برای آغاز سال جدید با راسان چیست ؟ و آیا کشته شدن چندین جوان این مرز و بوم برای خاموش کردن آتش جنگل های مریوان هم از آثار راسان است ؟ گمان می کنیم کمی پیش رود حزب تحریم ها را نیز پای راسان بنویسد.

در پایان انتظار میرود موارد زیر نیز به تعاریف راسان و آثار مقدس این حرکت اضافه شوند :

  • افزایش بارندگی سال ۹۷ نسبت به سال های گذشته
  • رای اعتماد مجدد نمایندگان مجلس انگلیس به ترزا می
  • ضبط صدای وزش باد در سیاره مریخ توسط کاوشگر ناسا
  • اعتراضات کارگران نیشکر هفت تپه
  • قتل خاشقچی در سفارت عربستان سعودی در ترکیه
  • سخنرانی جلال محمود زاده در مجلس شورای اسلامی
  • و … .

تا کنون تنها دستاورد عملی راسان همان کشته های حزبی اند که تا به امروز تعدادشان به ۳۰ نفر می رسد و ۳۰ خانواده داغدار حزبی داریم.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.