در درون حدکا چه می گذرد؟

اختلافات در اوج، از هم گسیختگی و بی اعتمادی

پس از تثبیت قدرت هجری و نهادینه شدن ساختار جدید اوضاع خوبی بر کمپ های حدکا حاکم نشد. موشک باران کمپ ها نیز بر وخامت اوضاع افزود ولی مهمتر از آن جو بدبینی از هم گسیختگی، بی اعتمادی و از بین رفتن انسجام درون گروهی بواسطه طرح ناملموس تغییر ساختار است. بر این اساس اختلافات بالا گرفته است.

مام اسعد احمدی نیز به جمع مخالفین هجری پیوسته است. وی در یک محفل درون گروهی ابراز داشته حزب صاحب ندارد. اگر ۴ نفر بزرگتر داشتیم مثل حدک، این شیخ المچه را سرجای خود می نشاندیم. لادرها چه راحت ملاعبداله را کنار گذاشتند اما این آقا دیکتاتوری راه انداخته و تا ابد قصد ریاست دارد. حزب ملک شخصی اش شده و هیچ کس از بزرگتر ها نه تیمور مصطفائی و نه حسن شرفی هیچ کدام جرأت حرف زدن ندارند.
از طرف دیگر درگیری میان کاوه بهرامی و ملااحمد رحیمی به اوج رسید. عبداله رحیمی و فؤاد خاکی بیگی در این اختلافات بی تأثیر نیستند. کاوه می خواهد دامادش را در حزب رشد دهد و به مناصب بالاتر برساند افرادی مثل ملا احمد مخالف این رویه هستند.

راسان و تلفات آن از دیگر مشکلات این روزهای حدکا است. درگیری دوباره یکی از خانواده کشته شده های تیم های اعزامی حزب در پاوه با کاوه بهرامی… این بار پدر یکی از کشته شده ها به کاوه بهرامی تاخت و با فحاشی مقر دمکرات را ترک کرد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.