خودکشی عضو کومله بخاطر مسائل عاشقانه

افزوده شدن داستان دراماتیک دیگری به منظومه های دردناک عاشقانه


خبرهای رسیده از اردوگاه ” زرگویز ” حاکی از آنست که جمعه شب مورخه ۱۲ بهمن  یک عضو گروهک کومله به نام فواد باجلانی اقدام به خودکشی کرده است . نامبرده اصالتا اهل کامیاران است و ۲۷ سال سن دارد و مجرد است .

به گفته مطلعان حادثه فواد باجلانی مدت زیادی است که به دختری ۱۷ ساله به نام ” دیلان بالنده ” که او هم عضو گروهک کومله است پیشنهاد دوستی و حتی ازدواج داده است ولی هر بار با جواب رد او مواجه شده است تا اینکه در شب ۱۲ بهمن فواد به سنگری که دیلان در آن مشغول نگهبانی دادن است وارد می شود و دوباره خواسته ی خود را مطرح می کند اما اینبار دیلان را تهدیدی می کند که اگر بازهم جواب رد را از او بشنود خودش را می کشد و پس از آنکه اینبار نیز جواب منفی دریافت می کند تهدیدش را عملی می سازد و به وسیله اسلحه کلاشینکفی که در دست داشته به خودش شلیک می کند اگر چه سایر پیشمرگان کومله بلافاصله او را به بیمارستان منتقل کرده اند اما اوضاع جسمانی او درحال حاضر بسیار وخیم است و امیدی به زنده ماندنش نیست .

این مسائل و حوادث اینچنینی نشان دهنده فساد در این احزاب و نبودن آموزش صحیح در پرورش اعضای این گروهک ها و به بن بست رسیدن روحی و روانی اعضای این احزاب است

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.