این روزها در حدک چه می گذرد؟

آشفتگی در آستانه کنگره ۱۷ به نهایت خود رسیده است…

آیا قادر وریا کلید حل مشکلات حدک است؟! بسیاری این روزها نابسامانی و بروز مشکلات تشکیلاتی را در حدک بیش از هر چیز در نبود قادر وریا و اقامت او در خارج از کردستان عراق می دانند. اما هیچ کس نمی پرسد چرا قادر وریا رفت؟ آیا به نظر شما فرد با سوادی مثل قادر وریا با این پرستیژ و شخصیت زیر دست فرد بی سواد و لمپنی مانند مصطفی مولودی کار می کند؟! آیا امثال مصطفی شلماشی در اروپا گوش به حرف مولودی می دهد؟ آیا اسماعیل بازیار خودش را زیر دست مولودی تلقی می کند؟! خودتان را جای این افراد بگذارید چه نتیجه ای می گیرد؟ همین الان دکتر آسو حسن زاده کراهت دارد بگوید جانشین مولودی است و در نشست ها خود را نماینده و سخنگوی حزب معرفی می کند. سید ابراهیم کریمی و کمال کریمی که دیگر علناً رو در روی مصطفی مولودی او را بی عرضه خطاب می کنند، حالا مشکل از دبیرکلی است یا قادر وریا؟ اینها مسائلی است که در کنگره آینده باید حتماً مورد توجه قرار گیرد. الان حدک در واقع سه دبیرکل دارد: مصطفی مولودی برای خودش رسمی، آسو حسن زاده برای خودش غیر رسمی، و خالد عزیزی نیز کسی که او را در محافل دیپلماتیک و رسانه ای پذیرفته اند!

اما سیاست مصطفی مولودی در این وسط چیست؟ سیاست این روزهای مصطفی مولودی برای کنگره آتی حدک: مصطفی مولودی با زیرکی هر چه تمام تر سیاست تفرقه بیانداز و حکومت کن را در پیش گرفته است. در نزد هواداران خالد خود را بی طرف و متمایل به خالد جلوه داده تا آنها را با آسو حسن زاده درگیر کند و آسو را رقیب اصلی خالد عزیزی جلوه دهد و در نزد هواداران آسو نیز خود را متمایل به آسو و بی میل به دبیرکلی نشان داده و سعی دارد اینگونه وانمود کند که رقیب اصلی آنها خالد است و آنها را با خالد درگیر کند! جل الخالق: اینگونه این دو طیف را به جان هم میاندازند و در وسط معرکه راه خود را به پیش می برد و در آستانه کنگره اتفاقاً خود را فردی منطقی، انتقاد پذیر و دمکرات جلوه می دهد.

اما مسائل اخلاقی در کجای کار قرار دارد: تا امروز حدک بیشتر زنها را دستگیر می کرد تا مردها تا اینکه یکی پیدا شد و خواست حزب را اصلاح و رؤسا را ادب کند… اما…. غمگینم مثل آن پیشمرگ بخت برگشته ای که مسئولین حدک را توصیه به رعایت اخلاق و عدم فساد اخلاقی و جنسی می نمود، تا جایی که آنها را تهدید نمود، غافل از آنکه دبیرکل خودش رئیس فاسدان اخلاقی حزب است و ید طولانی دارد. اکنون با او برخورد کرده اند. اتفاقاً مقصر خودش است که این ژست انتقاد پذیر مصطفی مولودی را باور کرده بود. بیچاره نمی دانست بعداً با او برخورد می شود…! یاد حکایتی افتادیم: روزی راهزنان به کاروانی حمله می کنند شخصی از ترس، فرار کرد و مال و سکه هایش را در یک چادر غریبه ای به امانت گذاشت . پس از پایان معرکه به آن چادر بازگشت که سکه ها را بگیرد دید ای دل غافل، این چادر رئیس دزدان است؟!؟! البته آنجا رئیس دزدها مردانگی کرد و امانت را پس داد اما اینجا رئیس باند فاسدان اخلاقی که فقط زنها را دستگیر می کند، نتوانست گستاخی این نیروی زیر دست را تحمل کرده و او را دستگیر کرد…. از این پس باید بدانید تا زمانی که مولودی دبیرکل کل است فساد اخلاقی هیچ اشکالی ندارد و چنانچه مشاهده کردید و تذکر دادید با شما برخورد خواهد شد

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.