هر جا سخن از خیانت است نام رحیم رشیدی می درخشد !!


رحیم رشیدی یا همان مستر کورد نامی است آشنا در میان لیست خائنان به میهن ، شخصی است با اشتهایی سیری ناپذیر در میهن فروشی و نزدیکی و قرابت به دشمنان ایران زمین ، رشیدی شخصی است که به علت انحرافات شدید اخلاقی حتی در درون حدکا نیز چندان محبوبیتی ندارد اما به دلیل موارد بالا مورد توجه آمریکاییان و دستگاههای جاسوسی این کشور قرار گرفته است از نظر روانی نیز به شدت خودشیفته است و خود را ” بتمن ” حدکا می پندارد .

عکس های زیر بیانگر حقیقت ذات این شخص و تلاش های بی وقفه رحیم رشیدی برای رشد در محیطی است که غیر از نابودی ایران زمین هدف دیگری ندارند .البته نباید فراموش کرد که متن دیدارهای مستر کورد به زبان کردی نوشته شده تا رشیدی بتواند به راحتی و بدون دردسر در مورد دیدارهایش اغراق نماید .

۱-  دیدار با دکتر ” کنیس پولاک ”

کنیس پولاک مشاور اسبق دستگاه جاسوسی ایالات متحده آمریکا موسوم به سیا است ، تخصصش در زمینه ی ایجاد خصومت بین اعراب و ایران است که جدیدا کتابی تحت عنوان ” سپاهیان شن ” را تالیف نموده است که در آن تاریخچه سپاه کشورهای عربی را مورد بررسی قرار داده است . قرار گرفتن در کنار چنین شخصی نمی تواند مفهومی جز تایید تلاشهای یک مشاور سازمان جاسوسی برای چیرگی کشورهای عربی بر خاک ایران نمی باشد .

۲-  دیدار با نویسنده و نظریه پرداز صهونیست ” برنارد هنری لوی ”

برنارد هنری لوی نویسنده و نظریه پرداز یهودی شخصی است که تمام حیاتش را برای پیشبرد اهداف صهونیست ها اختصاص داده است ، برنارد لوی در سالیان اخیر مسئولیت متمایل سازی سرکردگان احزاب کردی به سمت اسراییل را بر عهده داشته است و در اخرین ماموریت خود تلاش جهت مصمم ساختن مسعود بارزانی بر انجام رفراندوم را برعهده داشت تا در با اجرای این رفراندوم فکر اعراب از دشمن اصلی یعنی اسراییل به سمت اکراد منحرف شود و اینک مستر کورد با هدیه گرفتن کتاب جدید برنارد لوی می خواهد ارادت خود به صهونیست ها و آرمانشان به خوبی نشان دهد

۳-  دیدار با ” لینکولن بلومفیلد ” و ارائه اطلاعات در مورد احزاب کردی

لینکولن بلومفیلد مشاور وزارت امور خارجه آمریکا در مسایل سیاسی – نظامی خاورمیانه است و همانگونه که رحیم رشیدی نیز در این تویت خود اشاره کرده است هدف از این نشست دادن اطلاعات در مورد کردهای ایران به ایالت متحده بوده است و همانگونه که انتظار می رفت در این دیدار رشیدی سعی کرده است توجه این شخص را برای حمایت از حدکا جلب کند به احتمال زیاد راسان هجری نیز در این دیدار مورد بحث قرار گرفته است .

۴-  دیدار با سناتور جان کندی

رشیدی در این دیدار سعی داشته تا به بهانه تقدیر از موضع گیری های این سناتور آمریکایی کمک های مالی برای حدکا جمع آوری کند

۵ – دیدار با مایک پومپئو

پس از برکناری رکس تیلرسون، مایک پومپئو را در ۱۳ مارس ۲۰۱۸ به عنوان وزیر خارجه آمریکا معرفی شد او عضو جنبش تی‌پارتی در حزب جمهوری‌خواهان آمریکا است و در سمت راست طیف سیاسی جمهوری‌خواهان قرار می‌گیرد. او همچنین عضو انجمن ملی اسلحه، گروه لابی گسترش استفاده از سلاح گرم در آمریکا است . در صف پیشتازان تحریم مردم ایران واست و تمام تلاشهایش در جهت نابودی ایران است .

۶-  دیدار با عادل الجبیر

عادل الجبیر ، وزیر امور خارجه عربستان سعودی است و از شاهکارهایش می توان به نابودی هیکله اسلام در قوانین عربستان و همزیستی مسالمت آمیز و دوستانه با اسراییل است ، دیدار هایی که با سرکردگان عربستانی صورت میگیرد تنها و تنها جهت جذب منافع مالی است و البته روی ایر رفتن تیشک تی وی نیز یکی از دستاوردهای دیدارهایی اینچنینی است که در ادامه خوانندگان محترم می توانند به تاریخ دو پست زیر توجه نمایند

مطلب فوق توسط یکی از خوانندگان خوش ذوق تلگرام شرکت کننده در معرفی مسابقه خائن ترین و وطن فروش ترین فرد ارسال کرده است.

1 Comment

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.