تازه ترین و داغترین اخبار از دمکرات ها و کومله ها و صد البته جمال پورکریم!!

تازه ترین و داغترین اخبار از دمکرات ها و کومله ها و صد البته جمال پورکریم

کومله

اخراج به جرم مذهبی بودن :

اردوگاه زرگویز که در ۳۵ کیلومتری شهر سلیمانیه کردستان عراق قرار دارد و مرکز پذیرش و آموزش کومله محسوب می شود ، شاهد اتمام  دوره ی دیگری از  آموزش پیشمرگ جدید کومله بود اما دوره ای بسیار متفاوت چرا که :

نخستین تفاوت : علی رغم آنکه تمامی دوره های آموزش کومله دو ماه طول می کشند اما این دوره بنابر دستور مستقیم عبدالله مهتدی تنها ۴۵ روز به طول انجامید تا مراسم پایان دوره با سالروز تاسیس کومله مصادف شود .

دومین تفاوت : در این دوره ۲۰ نفر به جمع کومله ملحق شدند و در پایان دوره  “ریبوار کریمیان ” مسئول آموزشگاه کومله به ۱۹ نفر از اعضای جدید کارت شناسایی و اسلحه تحویل داد و به یکی از این افراد حکم اخراج !!!!

اما علت اخراج نفر بیستم مذهبی بودن این شخص و پایبندی به فرایض دینی اعلام شده و اینکه بخاطر بجای آوردن فرائضی مانند ادای سروقت نماز در تمرینات سستی نموده است ! و همه اینها در حالی است که در اساسنامه داخلی کومله آمده است که ؛ افراد در گرایشات مذهبی خود کاملا آزاد هستند “

حدکا

اولین مورد  : دسته گلهای کاک مصطفی

الف : اتحاد دوباره با حدک

مصطفی هجری باز هم میخ دیگری بر تابوت بیچاره پر میخ ، تکه پاره و پوسیده اتحاد دوباره زد . وی در نشست اتحادیه های حدکا در پاسخ به سوال یکی از اعضا در مورد اتحاد مجدد چنین می گوید: “فقط حدکا حزب دمکرات می باشد. حدک نه حزب است و نه دمکرات. آنها سابقه ما را دزدیده ،  آنها اصلاً حزب نیستند و با این اوصاف ، اتحاد دوباره هم خیالی بیش نیست و به هیچ وجه امکان آن وجود ندارد” که این اظهار نظر به نوبه خود صریح ترین، علنی ترین و بی پرده ترین موضع حدکا و شخص دبیرکل در خصوص اتحاد دوباره این دو حزب می باشد البته نباید از نظر دور داشت که تغییر ساختار حدکا سبب شده است تا اتحاد دوباره تقریبا به امری غیر ممکن تبدیل شود

ب : ا رتباط با منافقین  :

در حالیکه سرکردگان قبلی حدکا بخصوص شخص عبدالرحمان قاسملو همیشه ارتباط و همکاری با منافقین را تقبیح کرده اند و  آنها را جریانی پوپولیستی و ضد دمکراسی و دیکتاتور منش دانسته اند ، اما شخص مصطفی هجری در یک نشست حزبی هجری خبر از توافق با مجاهدین خلق ( منافقین ) در ازای پذیرش فدرالیسم ، داده است که البته این مسأله از سوی  مریم رجوی ، سرکرده فعلی این گروهک تروریستی به شدت رد شده است . سایت  دیار و نادیار نیز چندی قبل مفاد این دیدار را افشا کرده بود.  این سخنان را مصطفی هجری در نشست کمیته ها در مورخه ۱۱ اسفند ۱۳۹۷ عنوان کرده بود

دومین مورد : کشف بزرگترین اختلاس تاریخ در حزب

شاهو حسینی بزرگترین فساد مالی را در عمر ۷۳ ساله این حزب رقم زد و به همین دلیل نیز برکنار شد. حسینی در اقدامی که شاید در جهان نیز سابقه نداشته و برخلاف تمامی ختلاس گران داخلی – افرادی همچون خاوری – و خارجی که پولهای اختلاس شده  را از کشورشان خارج می کنند ، شاهو حسینی کاملا برعکس عمل کرده و پول هایی را که از حزب و دیگر کشور ها اختلاس کرده، با کمک دو تن از بستگانش به داخل ایران منتقل کرده است!??? تا دیگر دست حزب به این پول ها نرسد . شوخ طبعان نیز به تمسخر این کار عجیب و غریب پرداخته اند و عنوان کرده اند که : با این اوصاف اگر حسینی درخواست بازگشت به کشور ایران داشته باشد طبیعتاً موافقت می شود و می تواند تا آخر عمر در صلح و صفا و آرامش به همراه همسرش سودابه در پاوه زندگی کند. چرا که او در این شرایط اقتصادی با تزریق این پول ،  کمک پولی و مالی شایانی به اقتصاد مملکت کرده است

سومین مورد : تشکیل حزب دموکرات اما اینبار از نوع فارس !!!

واژه حزب دمکرات فارس برای علاقمندان به تاریخ معاصر ایران زمین واژه ای ناآشنا نیست چرا که حزب دموکرات فارس به عنوان شعبه‌ای از حزب دموکرات ایران با اعزام حیدر خان عمو اوغلی و میرزا قاسم خان آصف الملک از تهران، در اواخر ربیع الاول ۱۳۲۹ هجری قمری/ فروردین ۱۲۹۰ هجری شمسی ومارس ۱۹۱۱ میلادی در دوره احمد شاه در شیراز تشکیل شد و بیشتر در راستای مبارزه با استکبار خارجی و حضور خارجیان در ایران و استبداد داخلی مبارزه می نمود  اما اینک و پس از سالیان دراز از نیستی این حزب اینک دوباره خبر از تاسیس این حزب جدید می رسد آنهم با آرم و لوگوی حزب دمکرات کردستان !

و جالبتر اینکه همین افرادی که تا دیروز ادعا میکردند که تمامی فارس زبانان شونیست و دشمن سایر اقوام ایرانی هستند امروز همگرایی با فارس سخن می گویند و حتی به نام فارس اقدام به تاسیس حزب می نمایند

و اما جمال خان پورکریم ، رییس حزب یک نفره BSK :

می گویند روزنامه نگاری از جمال پور کریم می پرسد که حزب شما چند نفر عضو دارد ؟

پور کریم در پاسخ می گوید : ما و ما و ما و ما و نصفه ای از نفصف ما ، گر شلیر نیز بازگردد و توهم با ما شوی جمعا ده می شویم !!!

که هنوز دانشگاههای معتبر جهانی در حال واشکافی و تحقیق و تلاش برای دستیابی به جواب این معادله هستند و از آن به معادله عجیب جمالی یاد می کنند .

 الف : دیدار با عمر ایلخانی زاده سرکرده کومله زحمتکشان کردستان

جمال پورکریم عضو مستعفی حزب دمکرات کردستان ایران و رییس حزب تک نفره BSK ، بنابر دعوت رسمی عمر ایلخانی زاده، به دفتر رسمی این حزب رفت و با عمر ایلخانی زاده دیدار و گفتگو کرد.در این دیدار عمر ایلخانی زاده از طرح های پورکریم استقبال نموده  و به او وعده حمایت کامل را داده است.

ب : دادن لوح تقدیر به پور کریم از جانب سندیکای وکلای اقلیم کردستان وابسته به پارتی

در چند روز گذشته مقامات حکومت اقلیم کردستان عراق به صورت بعضا آشکار و بعضا مخفیانه دیدارهایی را با پورکریم انجام داده اند و تاسیس حزب جدید را به او تبریک گفته و به او قول مساعدت  داده ند.

 سندیکای وکلای اقلیم کردستان وابسته به پارتی در دیداری با پورکریم ضمن تبریک برای تاسیس حزب جدیدش، به پاس تلاش های تجزیه طلبانه نامبرده و فعالیت های گسترده اش بر علیه جمهوری اسلامی ایران، به او لوح نقدیری اعطا کردند!

برای آگاهی از ناگفته ها با کانال تلگرامی دیار و نادیار همراه باشید

https://t.me/diarunadiar

1 Comment

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.