دلارهای خلیجی جمال پورکریم و شلیر درویشی را آشتی داد

بعد از آنکه جمال پور کریم ، نبوغ سرشار خود در اخذ و جذب دلارهای صهونیستی و دینارهای عربی را به اثبات رساند و با چمدان های پر به پاریس بازگشت قدرت بی نهایت پول را هم به تمامی همرزمانش اثبات کرد بدین صورت که با نشان دادن کیف های پر از دلار توانست بار دیگر دل همسر سابقش را به دست آورد و کانون از هم پاشیده خانواده را در سایه این دلارها دوباره زیر یک سقف جمع کند

البته ناگفته نماند که شلیر درویشی به خاطر باور عمیق به مرام دمکرات و همچنین مخالفت با حزب تازه تاسیس شوهرش ، از وی جدا شده بود اما اکنون که شوهرش به تنهایی هم از حزب دمکرات و هم از سایر احزاب مایه دار تر و ثروتمند تر است چرا نباید دوباره شوهرش را انتخاب کند ؟ اصلا از کجا معلوم که جمال پور کریم راست نمی گوید و احزاب دیگر به خطا نرفته اند ؟

بهر روی اگر چه اعلام بیانیه ی تاسیس حزب جدید توسط جمال پور کریم بیشترین و تندترین انتقادات را به همراه داشت و حتی در برخی موارد کار به فحاشی و توهین های رکیک نیز رسید و جمال پور کریم مجبور شد نام حزب جدیدش را در همان روز نخستین تغییر دهد اما گویی شاهکار دلارهای پورکریم همچنان ادامه دارند و بسیاری از کسانی که تا دیروز جمال پور کریم را به سخره گرفته بودند اکنون گرد سفره پر نعمتش گرد آمده اند و جمال پور کریم که تا دیروز یک شخص سوسیال بگیر و یک مجری تلویزیونی ساده بود اکنون به رهبر !!! جنبش استقلال طلبی تبدیل شده است که در ادامه مورد بررسی قرار خواهند گرفت .

مهمترین فعالیت جمال پور کریم در حال حاضر کار بروی تاسیس یک شبکه ماهواره ای است با ” نام کورد ناسیون ” شبکه ای که قرار است به صورت جدی برروی جدایی کردستان از ایران کار کند و بنابر گزارشاتی که از برخی همکاران نزدیک پور کریم به مرکز خبر دیار و نادیار رسیده است این شبکه برروی پروژه ی بزرگتر عربستانی برای تجزیه کامل ایران نیز کار خواهد کرد و محفلی خواهد شد برای تجزیه طلبانی که نابودی جغرافیای ایران زمین را آرزو می کنند .

شبکه کورد ناسیون فعلا در حال جذب مجری است و توانسته افرادی همچون فواد مجیدیان ، تروسکه آسوبار ، عمر عبدالله نژادیان و همسرش شلیر درویشی را به خدمت بگیرد .

با توجه به حملات گسترده ای که جمال پور کریم از روز تاسیس حزبش نسبت به دمکرات ها داشته است احتما اینکه این حزب ها را در تلویزیون خودش مورد لطف و رحمت قرار دهد بسیار زیاد است و باید صبر کرد و دید که  حدکا و حدک با چالش جدید پیش رویشان (پور کریم و تلویزیونش ) چه خواهد کرد ؟

3 Comments

  1. ما وطن پرستان کُرد حامی نظامی جمهوری اسلامی و تمامیت ارضی ایران، این خائنان و نادان های عرصه ی سیاسیت را به کام ناکامی فرو می بریم و با چشمان تیزبین بر اعمال مزدورانه و شنیع آنان فرود خواهیم آمد.
    مرگ بر تو ای حدک و حدکاو پژاک و…

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.