درگیری ژاکان باران و نادر ایلامی

گویا این بار ژاکان باران (حسین باقری) و نادر ایلامی (امیردلفروز) حسابی از خجالت هم درآمده و آبرویی برای احزاب کُردی نگذاشته اند.

ژاکان باران آنجا تیر خلاص را زده که در صفحه اینستاگرام خودش اقدام به انتشار چت های شخصی اش با ژاکان باران نموده که البته این کار درستی نمی باشد. در این چت ها ژاکان نادر را قاتل، مجرم و فراری خوانده است که البته بیشتر جذبی های احزاب کمپ نشین را طی روزها و ماههای اخیر این تیپ افراد دچار مشکلات و ناهنجاری های شدید اجتماعی تشکیل داده و کمتر به مانند گذشته افراد با اهداف ایدئولوژیک به احزاب کمپ نشین می پیوندند و بنابراین این کشف جدیدی نیست.

در ادامه نادر را تهدید به کشتن کرده و نادر هم از خجالتش درآمده و گفته که امیدوارم مثل بابات بازنشست بشی و خلاصه از این جور تعریف ها ….که در ادامه میتونید تصاویر اون را ببینید.

ژاکان باران در اینستاگرامش افشاگری کرده است.

خجالت هم درآمده اند
این هم مورد بعدی

2 Comments

  1. شما چرا اینقدر بی‌کارید که کوچکترین حرف و دلخوری مردم را با همدیگر ، با بودجه بیت‌المال چاپ و رسانه‌ای می‌کنید …!.

  2. واقعا این اسکل ها ارزش پرداختن دارند شما چرا در این رسانه ای که در اختیار دارید واقعیت های تاریخی قوم کورد و خدمات و خیانت هایی که شده است را بیان نمیکنید این که هر روز مینویسید فلانی این کار را کرد و بهمانی این کار چه فایده ای دارد اینها مطالب زرد هست مردم نیاز به آگاهی دارند ولی نه از جنس اخبار زرد

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.