لایو جنجالی علی جوانمردی در مورد جنایات دار و دسته یزدانپناه

افشاگری علی جوانمردی از جنایات دار و دسته یزدانپناه

علی جوانمردی – خبرنگار صدای آمریکا و گرداننده اصلی کانال آوا تودی است که خود و زیر مجموعه ی همکارش این کانال را در چهار بخش اصلی یعنی آواتودی فارسی ، کردی ، عربی و آواتودی دلار به صورتی کاملا هدفدار اداره می کنند .

فعالیت ها و اقدامات علی جوانمردی هیچگاه بدون دلیل و بدون انتفاع مادی نبوده است از ازدواج با دختر حسن شرفی گرفته تا پناهندگی به آمریکا و تا صدای آمریکا و تا انصراف از عضویت حزب و تا طلاق سیران شرفی و تا …. .

جوانمردی در راه دستیابی به امیال و آمالش هیچ خط قرمزی نمی شناسد هرکجا که بویی از پول به مشامش برسد آنجا خواهد بود گاهی در عربستان ، گاهی در اربیل نزد بارزانی ، گاهی در نجف نزد سید حسن الموسوی و گاهی در کویه و پیش پدر زن سابقش کاک حسن شرفی .

شخصیت  ناموثق و نااستوار و باد پیشه جوانمردی سبب شده تا این فرد در هیچ مکان و حزب و کشوری کمترین اجر و قربی نداشته باشد و به فردی کلاهبردار و هتاک و بی اعتبار و انگل وار توصیف شود که همچون لاشخوری  گوشت قربانی اش را زنده زنده می کند و در آخر کار که قربانی دیگر گوشتی نداشت ، راهشان از یکدیگر سوا می شود و جوانمردی به سوی قربانی دیگر پر می گشاید که نمونه بارز و آشکار آن حکایت نه چندان دور دوشیدن بارزانی است بوسیله علی خان جوانمردی .

گویا علی جوانمردی اینک قصد خاک بر سر کردن و ناک اوت  (  knockout)کردن حسین یزدانپناه را دارد و این روزها زیاد به پرو پاچه پاک میپیچد و از حسین یزدانپناه و رفتارهای عجیب و غریبش می گوید .

تنش با گروهک پاک در لایو علی جوانمردی به اوج می رسد جایی که جوانمردی از هیچ حد و مرزی و هتکی در مورد حسین یزدانپناه و گروهک پاک رویگردان نیست .

جوانمردی ابتدا از برخورد سخت و خشونت آمیز یزدانپناه با پیشمرگه هاش خبر می دهد  و پاک را یک باند مافیایی می خواند که با جمهوری اسلامی در ارتباط است. او در ادامه چنین می گوید : ”حسین یزدان پناه حتی با مادر و برادر خود اختلاف دارد. او ماهیانه ۶۸۰ هزار دینار عراقی به ازای هر نفر از اعضای گروه از حکومت اقلیم دریافت می کند که صرفا مبلغ ۵۰ هزار دینار آن صرف هر نفر میشود و مابقی خدا می داند که به کجا می رود. خودروی بنز کلاس جی توسط پسر حسین یزدان پناه به مبلغ ۲۰۰ هزار دلار با استفاده از خون فرزندان ومردم و اسارت آنها در گروه بدست آمده است…. خرید جایگاه و پمپ بنزین،خرید هتل، خرید رستورانهای متعدد به اسم شخص حسین یزدانپناه حاصل اسارت و به بردگی گرفتن جوانان کورد در این اردوگاهها است. از همه مهمتر اعدام افرادی که از گروه خسته شده اند و کشتن آنها و پس از آن پروسه شهید سازی که کثیف ترین کار ممکن یک انسان در قرن حاضر است…! ”

علی جوانمردی در قسمت دیگری از سخنانش چنین عنوان می کند که : ”علیرغم اساسنامه داخلی این گروه از ۲۰۰۶ تا کنون بعلت مشکلات داخلی کنگره برگزار نکرده است ، این گروه به پیشمرگه هایی که فرار می کنند انگ جاسوس می زند که هر چه بخواهند بر سر آنها بیاورند. مثل مهرجو، ارشد، قادری، هیمن مریوانی، ۳ نفر ایلامی و همچنین خودکشی دختران  (شادی، طوفان، توار و… ”

در انتها علی جوانمردی از کمک های رسانه ایش به پاک در زمان نبرد کرکوک اظهار ندامت می کند و چنین می گوید : ” در زمان جنگ کرکوک من گمان می کردم آنها کار وطنی می کنند وبه آنها کمک کردم در صورتی که کار آنها مافیایی بود  و او ( منظورش حسین یزدانپناه است ) حتی توسط مادر و برادرش طرد شده است! آنها جوانان کردستان را به اسارت و گروگان گرفته اند ”

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.