علی جوانمردی و ثبت رکوردی جدید

برخی از افراد گاها به درجه ای از وقاحت و بی شرمی می رسند که با هیچ مقیاسی قابل سنجش نیست سردسته ی این افراد کسی نیست جز علی جوانمردی ، شخصیت خود فروخته و پستی  که مرزهای بی آبرویی را کیلومترها جابجا کرده است .

در شرایطی که وقوع آتش سوزی در یکی از تالارهای شهرستان سقز سبب جان باختن ۱۱ تن از هموطنان از جمله چندین کودک خردسال شد و ایران را داغدار نمود علی جوانمردی سعی در آتش افروزی و شایعه پراکنی داشت و با انتشار پست هایی غیر انسانی تنها هدف زندگی اش را دنبال می کرد که آن نیز چیزی نیست جز نشاندادن عقده ی دیرینه اش نسبت به اسلام و نظام جمهوری اسلامی ایران .

در زمان انتشار پست های مرتبط با وقوع آتش سوزی در تالارر عروسی ، علی جوانمردی سعی داشت وقوع این حادثه را به سپاه پاسداران نسبت دهد . تنها شخصیت روانی و بیمارگونه ای مانند علی جوانمردی می تواند در زمانی که مردم داغدارند از چنین حادثه ی تلخی برای به سخره گرفتن احساسات مردم بهره برداری کند کاری که حتی سایر احزاب و کانال ها هم حاظر به انجام آن نبودند زیرا در زمانی که جوانمردی مشغول انتشار این پست ها بود ، سایر کانال های ضد ایرانی مانند راسان و نیشتمان جوان ( که صد البته دست کمی از کانال علی جوانمردی ندارند ) علت وقوع آتش سوزی را ناشی از انفجار کپسول گاز مایع اعلام کرده بودند .

اوج وقاحت این شخص معلوم الحال زمانی نمایان می شود که واقعیت این حادثه دلخراش با انتشار ویدیوهای مربوط به این آن و همچنین سخنان شاهدان عینی ، مشخص می شود باز علی جوانمردی حاظر نیست بابت مطالب کذبش از مردم عذرخواهی کند و یا حداقل پست های مربوط به دروغ پراکنی هایش را پاک کند .

1 Comment

  1. تف بر تو ای بی شرف ناجوانمرد…. تو احمق و سایر تجزیه طلبان را ویران می کنیم…. ما کُردهای واقعی طرفدار ایران و نظام جمهوری اسلامی هستیم….تو و همدستانت را که در پوشش محیط زیست دنبال اهداف شوم خود هستید به درک واصل می کنیم.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.