بمب خبری : فاش شدن رابطه ی آسو حسن زاده و کویستان خسروی ” ئاویزه‌”


اختلاف بین آسو حسن زاده و همسرش موضوع تازه ای به شمار نمی آید و بارها این اختلاف به مرز انفجار و اوج خود و رسیده است لیکن هر بار وساطتت شخصی عبدالله حسن زاده سبب شده تا همسر آسو به نحوی کوتاه بیاید اما این همه اختلاف بر سر چیست ؟

آسو که خود به شخصه زندگی مرفهی دارد و خارج نشین است و حتی برای یک روز هم که شده پیشمرگه نبوده و میانه ی خوبی با کوه پیمایی و قندیل و اسلحه ندارد و به پاس داشتن پدری مهربان و دلسوز چون عبدالله حیاکی توانسته در رفاه و آسایشی کامل و در فضایی امن بدور از همهمه و غلغله ی کمپ ها رشد نماید و اروپایی شود و در نهایت دکتر و حتی کاندید پست سکرتاریت !!!پس چرا همسر آسو باید اینگونه آشفته باشد ؟؟

پاسخ آسان است اما کاملا گیج کننده

حزب دمکرات در کلیت آن تنها سبب نابودی و فنای دوران جوانی و حیات عده ای نبوده بلکه برعکس برخی توانسته اند با حمایت این حزب استعداد های خود را کشف و پرورش نمایند اما این استعداد ها برای کشف شدن و پرورش یافتن یا بایستی متعلق به خانواده ی سران حزب بوده و یا باید دلیلی برای حمایت از استعداد آنها وجود داشته باشد دلیلی مانند زیبایی ظاهر و چشم و ابروهای کمانی و نگاههای عاشقانه و مستانه و خلاصه هر آنچه که رمانتیک خوانده می شود .

نمونه ی استعداد هایی که در همین حزب و به علت برخورداری از بند دوم رشد یافته و سریع بارور گشته اند کسی نیست جز ” کویستان خسروی ” مشهور به ” ئازیزه “!!!

بازیگر ، مجری اخبار ، رقصنده ی گروه ، مدل و طراح مد و مهمتر از همه دلبر آسو حسن زاده !!

کویستان با داشتن زیبایی ظاهری و حمایت شخصی و قلبی حسن زاده ی پدر و پسر توانست در محیط اقلیم کردستان رشد کند و بدون داشتن کمترین توانایی و تجربه به عرصه ی بازیگری وارد شود و با بازی در سریال ” گرده لول ” به شهرت دست یابد و سپس با بازی در سریالی همچون ” براوە دوراوه کان ” و فیلم  سینمای “فرمیسکی په یکه ره کان” به قله شهرتش برسد و اینک نیز به عنوان مجری و فشن استار و مدل مشغول به فعالیت است .

و به علت استقبالی که از زیبایی وی شده به شخصیتی کاملا خود شیفته تبدیل شده به طوری که خود را به ماه تشبیه می کند

ئازیزه با آنکه متاهل است اما همیشه با آسو حسن زاده سروسرّی داشته است  اما کاملا مخفیانه و هوشمندانه و در چهارچوب فعالیت های حزبی و دیدار با کاک آسو  ، که اگر اختلاف شدیدی بین جناحین حدک نبود شاید این رابطه کماکان بدون دردسر ادامه می یافت تا اینکه گروه مخالفان حسن زاده تصمیم می گیرد آسو را زمین گیر کند و دقیقا نیز همین کار را کرد نخستین بار در کنگره آسو ضربه فنی شد و اینک برای بار دوم با افشای رابطه ی بین آسو حسن زاده و کویستان خسروی

شرح ماجرا :

آسو حسن زاده برای کاروبار حزبی به اربیل باز می گردد و چون به جای خلوت می رود آن کار دیگر می کند که اتفاقا جناح مقابل از ماجرا آگاه می شود و دامی را برای آسو پهن می کند و تمام مدارک و اسناد را از طریق ایمیل برای همسر آسو حسن ارسال می نماید و این شروع ماجراست و در نهایت کار به جاهای باریک می کشد عروس ماموستا حسن زاده با ارسال فاکسی از همسرش درخواست طلاق می نماید که با وساطتت و ریش گرو گذاشتن و قربان صدقه رفتن ماموستا حسن زاده قرار می شود که بر ماجرا سرپوش گذاشته شود اما مگر می شود جناح مخالف حسن زاده این فرصت طلایی را از دست بدهند و اجازه دهند که آسو به همین سادگی بگریزد؟؟ پس خودشان اقدام به پخش ماوقع می کنند .

و اینک داستان این آبروریزی گل سر سبد و نقل کلیه ی محافل درون حزبی حدکا و حدک است و در راستای هماهنگی برای اتحاد دوباره ی دو حزب حدک و حدکا ، رسانه های حدکا نیز به انتشار خبر دست زده اند

منبع اصلی خبر : کانال حدکا به نام ” دژی خائنان خوفروش ” نوشته ی شوان

بیوگرافی سکرتیر حدک کاک آسو حسن زاده

سال ۱۹۷۶ در بغداد بدنیا آمده است. تحصیلاتش را در فرانسه و سوئیس به اتمام رسانده‌ و دارای مدرک دکترا‌ در رشته‌ی حقوق بین‌الملل میباشد. در سال ۲۰۰۸ بعضویت کمیته‌ی مرکزی حزب دمکرات کردستان درآمده و از سال ۲۰۱۰ بعنوان مشاور نخست وزیر حکومت اقلیم کردستان عراق و رئیس بخش حقوق دانشگاه فرانسوی – لبنانی در اربیل مشغول به کار است و اکنون درگیر پرونده ی ” ئازیزه “

4 Comments

  1. واقعا باید بە همسر این مرتیکە مدال افتخار داد کە از شوهرش طلاق گرفتە،، حتما این خانم از جنس همسر مسوولان روژهلاتی نیست،، اگە ظرفیت خانمی مثل همسر خالد عزیزی را داشت کە سالیان سال از ارتباط خالد با زن یک پیشمرگ ((حلیمە رسولی))) خبر داشت و مدرک هم در دست بود،، کار بە اینجانمیکشید. واقعا دلم بە حال مردم بدبخت روژهلات میسوزە کە
    اینها کە یە مشت آدم بیبندوبار و عوضی بیشتر نیستند بە نامشان حرف میزنند و بخاطر مصلحت پست خودشان چە بلاها کە بە سر أیندەی این سرزمین نمیاورند.

  2. لطفاً این خبر را باز نشر دهید
    علت آتش سوزی در جنگل مره خیل پاوه عمدی و بخاطر اختلاف میان طایفه ایناخی بوده است که در استخراج صمغ درخت ون موسوم به سقز نزاع داشته اند. لازم بذکر است سالانه بالغ بر دومیلیارد تومن صمغ درآن ناحیه استخراج شده، بفروش میرسد. گویا مختارخندانی از جانباختگان حادثه همان روز درتماس تلفنی با دکتر برهان الدین ولدبیگی از اعضای انجمن ژیوای پاوه این مطلب را اذعان نموده بود. وی تاکید کرده روز قبل آتش را خاموش کرده اند اما امروز مجددا آنها (طایفه مزبور) آتش زده اند. با اینحال در فضای مجازی و کانالهای ماهواره ای کردی،اشخاص واحزاب جدایی طلب کرد سعی میکنند این آتش سوزی را بحکومت ربط دهند تا زمینه ایران ستیزی و واگرایی قومی را در میان کردها گسترش دهند.

  3. خندیدم ب… دهاتی .هویت شما خیلی وقته فاش شده

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.