خبر فوری : افشای باند مافیایی علی جوانمردی توسط بهرام آبتین (گیرفان بان ) + فیلم کامل + فایل صوتی


بهرام آبتین که خود را ایرانبان می خواند و مدیر کانال اقوام ایرانی است با انتشار ویدیویی در حساب تویتری خود دست به افشاگری بی سابقه ای در مورد علی جوانمردی زده است که در نوع خود بسیار مستند است  و با دلیل و مدرک ارائه شده است .

بهرام آبتین پس از آنکه توسط یکی از اعضای باند علی جوانمردی به اصطلاح تیغ زده می شود و تلاش ها و خواهش هایش برای بازپس گیری ۲۵۰۰۰ یورو ی کلاه برداری شده به جایی نمی رسد با انتشار تویتی از مافیای علی جوانمردی پرده برداری می کند .

و اما شرح  کامل ماجرا :

یکی از مدیران بخش کردی کانال علی جوانمردی شخصی است با هویت آرام مرادی که در فضای مجازی با آیدی آرام کرمانشاهی فعالیت می کند و در ادامه به صورت بسیار مختصر به معرفی آرام کرمانشاهی می پردازیم

آرام کرمانشاهی کیست ؟

یکی از افراد بسیار نزدیک به علی جوانمردی که سالهاست مدیر بخش کردی کانال های جوانمردی است و به عنوان پوششی برای پاک کردن رد پای علی جوانمردی در کلاه برداری ها عمل می کند .

آرام سابقه ی عضویت در چندین حزب کردی من جمله ” ی پ گ ” و ” پارت آزادی ” و همچنین ” حزب دمکرات کردستان ایران ” را دارد که در دوران عضویتش در ” ی پ گ ” به جرم جاسوسی برای پارتی از این حزب اخراج می شود . آرام در حال حاضر از مقربین و بالا دست های حزب دمکرات به شمار می رود .

آرام اکنون بازوی فعال اقتصادی علی جوانمردی در کردستان عراق استکه با همکاری سمکو یزدان پناه برادر حسین یزدان پناه  در مواردی چون :

  • قاچاق افراد از ترکیه به کانادا در ازای دریافت ۳۰۰۰ دلار
  • قاچاق مشروبات الکلی به داخل کشور
  • حمل و نقل مواد مخدر صنعتی و واردات ملزومات تولید شیشه به داخل کشور و همچنین اقلیم کردستان
  • قاچاق اسلحه به داخل کشور
  • گرفتن باج از کولبران و قاچاقچیان مرزی
  • بر عهده گرفتن مسئولیت کلاهبرداری از اپوزیسیون
  • گروگان گیری افراد در داخل اقلیم کردستان 
  • واردات به داخل اقلیم کردستان ( هر چند که هیچ پاه محموله هایش به سلامت به مقصد نرسیده اند !!)
  • همکاری اطلاعاتی با سرویس های مختلف جاسوسی در منطقه
  • و …. فعالیت دارد

ادامه ی ماجرا :

آرام مرادی بواسطه ی علی جوانمردی و به بهانه نزدیکی و  همکاری و فعالیت مشترک به بهرام آبتین و گروهش معرفی می شود و در جلسات آنان حضور می یابد و کم کم اعتمادشان را جلب می کند .

در یکی از دیدارها  آرام ، بهرام آبتین را به سرمایه گذاری و انجام معامله ی سودآور در کردستان عراق تشویق می کند و بهرام نیز که اکنون توسط علی جوانمردی و آرام کرمانشاهی رام شده است محموله ی ۲۵۰۰۰ هزار یورویی پودر بدنسازی را به اقلیم کردستان می فرستد ، اما فرستادن محموله همان و خورده شدنش توسط باند علی جوانمردی همان .

و همچنان که در ابتدا نیز گفته شد سرانجام کاسه ی صبر آبتن لبریز می شود و فایلی را که حاوی مطالب و نکات بسیار مهمی در رابطه با علی جوانمردی است  را منتشر می کند .

شرح ویدیو :

آبتین در این ویدیوی نیم ساعته ابتدا به نامه نگاری هایش با علی جوانمردی می پردازد و اعلام می کند که تمام احزاب کردی اکنون به کلاه برداران کردی تبدیل شده اند .

آبتین در ابتدا از علی جوانمردی می خواهد که به بررسی کلاه برداری آرام بپردازد که جوانمردی با فرافکنی اعلام می کند که شناخت چندانی از آرام ندارد ولی در صورت اثبات کلاه برداریش ، او را اخراج خواهد کرد امری که در واقع هرگز رخ نمی دهد .

در ادامه آبتین مدارکی را به پیوست  برای علی جوانمردی ارسال می کند و حتی فایل صوتی آرام را نیز درج می کند که در آن آرام به تحویل گرفتن بار اذعان کرده است .

آبتین با نشان دادن عکسی از رابطه ی آرام و علی جوانمردی و سمکو ( حسن ) یزدان پناه پرده بر می دارد که در نوع خود بی نظیر است .

اما آنچه در ادامه از زبان یکی از اعضای حدکا به نام ( صدیق )  در مورد آرام کرمانشاهی بیان می شود بسیار جالب است . این شخص ( صدیق )  چنین می گوید :

” آرام با تیم علی جوانمردی سر یک سفره نان می خورد ، اگر با حسین یزدان پناه ارتباط داشته باشی به راحتی می توانی آرام را گیر بیندازی چون یزدان پناه خودش از تجاری است که برای پول هر کاری می کند . من خودم به حزب دمکرات گزارش دادم که آرام در حال فتنه انگیزی برای جنگ داخلی است اما حزب هیچ کاری نکرد .”

در ادامه آبتین با فرستادن پیام صوتی به علی جوانمردی می تازد و به او می گوید که : ” برایم ثابت شده که تو با آرام شریک هستی   و هم حزبی هستید . پولم را حتمن از تو بازپس خواهم گرفت تو نامردی نامرد تف به شرفت تف به شرفت “

آبتین همچنین می گوید : ” امروز راهی برایم باقی نمانده بود به صفحه ی اینستاگرام علی جوانمردی رفتم و با او اتمام حجت کردم اما او سگ هایش را به جان من انداخت !! و من را مزدور خطاب کردند ، آقای جوانمردی مزدور شمایید و روح الله زم و حضرات حزب دمکرات و ….. تو به دنبال منافع کشورآمریکا هستی نه منافع مردم ایران و حتی مردم کرد ، دشمن کرد شمایید ، خائن به کرد تویی ، شما احزاب سیاسی یک سری بنگاه های کلاه برداری ، یک مشت آدم بی شرف که برای پول ناموس خود را داده و می دهید . تمام خاک کردستان خونین به دست جنایتکار شماست .خون جوانان کرد را شما احزاب خود فروش ریخته اید و … تو یک بی شرفی ، تو یک نجاستی ، خبر هیچ لری را کار نکردی ، یک مشت تجزیه طلب کرد ، یک مشت جاش کرد ، کرد صاحب اصلی این سرزمین است . شما با نام تجزیه و به گرز تجزیه توی سر همین ملت می زنید ،کاری که اردوغان کرد ، شما بازوی این کار هستید .کرد و لر ریشه ی شما را خواهد کند .این ویس برای ثبت در تاریخ خواهد ماند .”

و اما در انتها باید به خواننده ی گرامی یادآور شد که تمام این سخنان و مطالب از زبان یک اپوزیسیون جمهوری اسلامی ایران و یک همپیمان سابق علی جوانمردی بیان شده اند نه از زبان یک شخص در داخل کشور .

آبتین و سابقه ی عناد و دشمن اش با جمهوری اسلامی ایران چیزی نیست که بر کسی پنهان باشد هر چند که وی تعادب روانی ندارد و تحت درمان روانپزشکی است اما مطالبی که وی بیان کرده است بی شک برای اپوزیسیون کردی بسیار مهم و قابل توجه خواهند بود چرا که آنها آبتین را به خوبی می شناسند .

اما وجود مافیایی از رهبران احزاب کردی که بجای به قول خودشان خبات مشغول تجارت هستند شاید برای بسیاری از اعضای این احزاب تامل برانگیز باشد که جان را باید ما بدهیم و تجارت و سودش را رهبران باید تناول بفرمایند .

و اما نکته ی آخر آنست که ارج و قرب در نزد این احزاب به شجاعت و نترسی و حتی خود را به کشتن داده هم نیست بلکه شرط ارج و قرب توانایی کسب منفعت مالی برای سران احزاب کردی است و نمونه ی آن مقام والای آرام مرادی در نزد حزب دمکرات است .

به امید تفکر بیشتر فریب خوردگان دست احزاب کردی

فیلم و صوت کامل در کانال تلگرام دیارونادیار

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.