افشای ثروت چند میلیون دلاری هجری توسط سایت thecelebritywiki.com

افشای ثروت چند میلیون دلاری هجری توسط سایت thecelebritywiki.com

سایت دیده بانی thecelebritywiki در حرکتی جالب اقدام به افشای میزان ثروت مصطفی هجری مسئول کل حدکا کرده است که در ادامه متن ترجمه شده را با پاره ای توضیحات مشاهده خواهید نمود .

سایت در ابتدا به شرح بیوگرافی هجری پرداخته است و چنین نوشته است :

بیوگرافی مصطفی هجری:

مصطفی هجری سیاستمداری مشهور و شناخته شده است. وی در سال ۱۹۴۵ استان آذربایجان غربی ، متولد شده است. او در حال حاضر ۷۵ ساله است و  ، ۹۱۹ ماه ، ۳۹۳۹ هفته ، ۲۷۵۷۹ روز ، ۶۶۱۹۰۹ ساعت ، ۳۹۷۱۴۵۴۴ دقیقه عمر دارد. در حال حاضر ، هجری یکی از ثروتمندترین سیاستمداران کشورش می باشد .

و این جمله نهایی یعنی ” در حال حاضر ، هجری یکی از ثروتمندترین سیاستمداران کشورش می باشد ” ادعایی است جالب برای ورود به بحثی جنجالی یعنی بحث ثروت چند میلیون دلار جناب هجری

سایت علت ادعای خود را چنین شرح داده است

:” همانطور که قبلاً گفتیم ، مصطفی هجری یکی از ثروتمندترین سیاستمداران است. منبع اصلی درآمد اش از سیاستمدار حرفه ای وی حاصل می شود. علاوه بر آنکه ، هجری همچنین درآمد زیادی از منابع دیگری نیز مانند تجارت یا و… کسب می کند.”

و این بدان معناست که هجری علاوه بر سیاست به تجارت نیز می پردازد هر چند که سایت به صورت بسیار خلاصه از موضوع گذر نموده اما بر همگان عیان است که تجارت در فضای حاکمیت بارزانی ، قاچاق مشروبات الکلی به داخل کشور ، باج گیری از کولبران مرزی و … مهمترین منبع این درآمد هستند .

سایت thecelebritywiki.com در بخشی دیگر به هزینه های متوسط ماهانه مصطفی هجری پرداخته است و این درحالی است که سایت اذعان نموده که بیشتر اقدامات و فعالیت های هجری مخفیانه است و اجازه انتشار آنها در فضای مجازی داده نمی شود سایت چنین می نویسد ” اطلاعات درستی از هزینه های مصطفی هجری در دست نیس اما. با این حال ، کاملاً مطمئنیم که این سیاستمدار پول زیادی را برای سرگرمی ها و اهداف حرفه ای خود خرج می کند .”

هر چند در سایت به صورت مستقیم اشاره نشده اما سفرهای اروپایی هجری ،و حضور در سواحل و هزینه سرسام آور خانواده مسئول کل و تامین مالی قلدرهای رسانه ای طرفدار هجری و … بخش زیادی از این هزینه ها را شامل می شود .

جدول روبرو نیز درآمد های تایید شده مصطفی هجری است که از چندین منبع به دست آمده اند .

منابع این گزارش عبارتند از :

NetworthsWikia

CelebsTrendingNow.com

TrendCelebsNow.com

TrendingCelebsNow.com

NetWorthsPedia.com

و این لیست تنها گوشه ای است از تجارت چند میلیون دلاری جناب هجری و باند مافیایی ایشان که بارها مورد بحث و بررسی قرار گرفته است و به کاخی بلند و رفیع می ماند که بر بالای جنازه صدها قربانی و بر دوش جوانانی ساخته شده که گرفتار دام هجری شده اند و بارها سر گرسنه بر بالین گذاشته اند تا رییس شان به تجارتش بپردازد .

آدرس سایت : https://thecelebritywiki.com/mustafa-hijri

به امید تفکر

ارسال و ترجمه : باهوز – کویه ، اقلیم کردستان عراق

4 Comments

 1. نان ره‌ق و دوی ترش
  ئه‌خوا بخوا نا خوا چش …!.
  ضرب‌المثل قدیمی و معروف کُردی که در مورد ۹۹ درصد اعضای کومله و دمکرات صدق می‌کند.

 2. شما ھم ھیچ پوخی نیستید، دوتا از اون فش فشھاتون کافیە کە ھجری تا نورویژ با پای برھنە فرار کنی، ترسوترین کودن روی زمین است

 3. یادش بخیر قدیم قدیما به این تفنگچی های مزدور
  کوهی میگفتیم:

  دموکرات ڕاکه نانه ڕەقە نەماگە!!!

  ترجمه:
  دمکرات بیابیا(فرارکن) نان خشک برات نمونده!!!

 4. چطور رژیم اخوندی تا الان عرضه نداشته این تروریست مضحک رو بدرک واصل کنه؟ وقتی این تروریست های بی پناه رو نمی تونین حذف کنین حریف اسراییل چطوری میشین؟ این همه نیروی وطن پرست چرا عرضه نداشتن امثال مهتدی و خالد عزیزی رو بکشن؟

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.