مشکلات مالی و عواقب اسفناک آن برای حزب دمکرات کردستان ایران…

دیار و نادیار

وجود مشکلات مالی در هر حزب سیاسی که به گفته خودشان در حال مبارزه هستند،معضل بزرگی خواهد بود و عواقب جبران ناپذیری در پی خواهد داشت.

 بحران مالی حزب دمکرات کردستان ایران،معضلات و مشکلات متعددی را برای این حزب به وجود آورده است،قضیه ی تحصن پیشمرگ ها در انجام نبود امکانات اولیه زندگی (مواد سوختی،غذای مناسب،حقوق ماهیانه و….)،بحث درخواست کمک های مالی از اعضاء و هواداران،تعطیلی تیشک تی وی و دزدی های پیشمرگ ها و ده ها نوع مشکل دیگر که حزب را با چالشی نو روبه رو کرده است.

 اکثر احزاب،روابط و پشتیبانی از طرف کشورها را رد می کنند و ادعا بر مستقل بودن خود دارند،به دلیل وجود اختلافات ایدئولوژیکی کمتر حزبی وجود دارد که آشکار به روابطش با اسرائیل و موصاد اعتراف کند.

 در جدیدترین اقدام و در نتیجه ی فشارهای مالی و بحران جدی در حزب دمکرات (حدکا) کریم پرویزی عضو دفتر سیاسی اظهار داشته است که به آشکار از دولت اسرائیل درخواست کمک نموده اند و خواهان داشتن روابط بوده اند،ولی این درخواست از طرف کشور اسرائیل رد شده است.دولت اسرائیل به خوبی می داند که حزب دمکرات در چه شرایطی قرار دارد و دیگر هیچ نفوذ و وزنی در معادلات سیاسی ایران و کردستان ندارد،در نتیجه سر درد و خرج اضافی برای خود درست نمی کنند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.