فوری : افشای فساد مالی گسترده در کمیته سوییس حدکا + عکس و مستندات

مدتی بود که زمزمه فساد مالی گسترده در کمیته سوییس حدکا به گوش می رسید و بسیاری از اعضای حزبی مقیم سوییس در نامه های سری این مهم را به اطلاع رهبری حزب رسانده بودند که بمانند همیشه رهبری حزب به علت دخیل بودن در درامد و عواید حاصله بر آن سرپوش گذاشته بود .

البته اخبار و جزئیات فساد مالی گسترده کمیته سوییس به دفتر خبر دیار و نادیار نیز ارسال شده بود که اینک و پس از اثبات واقعیت امر به اطلاع خوانندگان محترم دیار و نادیار نیز می رسد .

فساد مالی این کمیته مستقیما متوجه شخصی به نام کامران رسولی است که خود متولد مریوان است و اینک و مسولیت کمیته حدکا سوییس را بر عهده دارد . کامران در پناه روابط با برخی از سران حزبی و همچنین به علت پرداخت دانگ این افراد توانسته در آرامش خاطر کامل به اختلاس بپردازد و اینک نیز وقت چیدن ثمره این اختلاس است و میوه دادن درخت پر ثمری که در سایه عنایات ویژه برخی از سرکردگان اکنون به بار نشسته است .

کامران رسولی اینک از نخستین مرحله یک پروژه کاری پرده برداری نموده و آن هم تاسیس فروشگاه زنجیره ای گلد مارکت است فروشگاهی با سرمایه ای بالغ بر پانصد هزار یورو !! که البته همانگونه که عنوان شد حاصل استعداد شخصی کامران در اختلاس و ارتشا و همچنین عنایات رهبری و فعالیت مداوم پیشمرگانی است که شب و روز مشغول باجگیری از کولبران هستند و باجشان را برای حزب ارسال می کنندو صد البته حاصل پرداخت سرانه اعضای اروپایی حزب نیست و چنین دست به دست هم دادنی سبب شده تا کامران زیر سایه این نهال پر بار آسوده خاطر و با فراغ بال تجارت و کسب و کار  نماید .

کامران رسولی در  در یک پست فیسبوکی درمورد پروژه کاریش (فروشگاه زنجیره ای به اسم گلد مارکت) توضیح می دهد و چنین می گوید که به همراه همسر و تنی چند از دوستان مورد اعتمادش این پروژه را افتتاح نموده است اما دقیقا به اسامی دوستانش اشاره نمی کند

که البته همراهان دیار و نادیار از سوییس به  جمیل شجاعی و اروین شجاعی اشاره کرده اند که هر دو متولد سنندج هستند و در حال حاضر عضو کمیته سوییس حدکا اما بنابر شنیده ها ظاهرا جمیل و اروین تمایل چندانی به جلو چشم بودن و مطرح شدن نداشته اند و می خواهند در خفا لذت دارندگی و برازندگی را برده باشند .

و اینک اعضای حدکا در سوییس خود را با یک پرسش جدی مواجه می بینند و آن اینکه این پول هنگفت ازکجا آمده است ؟ سوالی که ما به روشنی به آن پاسخ گفتیم اما دلایل مهمتر و تکمیل کننده تری نیز برای تجمیع چنین مال هنگفتی در دستان یک کادر حزبی وجود دارد دلایل و عواملی چون :

مشارکت در قاچاق پناهنده به کشور سوئیس

فروش تاییدیه های عضویت حزبی به مهاجرین و پناهندگان بویژه پناهندگان کرد عراقی برای  اخذ اقامت این کشور

برخی از اعضای سویسی حدکا در مصاحبه با خبرنگار ما به این نکته اذعان نموده اند که هر سه نفر فوق الذکر – کامران ، جمیل و آروین – بارها  در کشورهای مختلف اروپایی درحال قاچاق مهاجرین دستگیر شده اند منتهی امر با پرداخت رشوه های چند صد هزار یورویی و کمک افسران ارشد سازمان به ظاهر خیریه مسیحی”آ فا س ” –  که زیر نظر مستقیم سازمان اطلاعاتی اسراییل فالیت می کند و در بازسازی کمپ های کویه نیز نقش داشته –موفق به فرار شده اند .

 بنابر اخبار واصله مدتی قبل این سه نفر ( کامران رسولی اروین شجاعی جمیل شجاعی) در مجارستان زمانی که درحال قاچاق پناهجویان بوده اند دستگیر شده و به سوییس تحویل داده شده اند و گویا همینک کشور سوییس در صدد باطل کردن شهروندی آنها و اخراجشان از این کشور است.تا ببینیم زور این سازمان به ظاهر خیریه چقدر می چربد؟

9 Comments

 1. این دموکرات ها همواره در دامن اسراییل بوده اند و مزدوری اسراییل را کرده اند.

 2. بعید است سوییس بتواند کاری از پیش ببرد. کشورهای اروپایی هم مانند اقلیم بارزانی ها این تروریست های دموکرات و دار و دسته اسراییلی اش را حمایت میکند بجای اینکه به ایران و به دست قانون بسپارد.

 3. این خبر مطمئنا توسط هلمت معروفی مخابرە شدە است.
  جالب اینجاست هم هلمت و هم کامران هر دو مخالف هم و هر دو نیز برای مقابله با مخالفانشان از سایت دیار و نادیار استفادە میکنند.
  خوشبحالت جمهوری اسلامی برای دشمنان احمق و مافنگیت.

 4. جالبه اکثرا این فساد و جنایات از طرف سنندجی ها و مریوانی های دموکرات انجام میشه.

 5. کارنامه این گروهک های تروریستی بخصوص دموکرات پر است از همکاری های اسراییل و این یک نمونه دیگری از همین همکاری این عناصر اسراییلی، قاسملو خودش بزرگ‌ترین جاسوس اسراییل بود که جوانان وطن را به کشتن دادند. برسد روزی که این تروریست ها محاکمه بشوند.

 6. لعنت به این کشورهای غربی که به این مفسدان تروریست حق اقامت میدهد. این اسراییلی ها باید حلق آویز شوند.

 7. تروریست های دموکرات بجز همکاری با اسرائیل کار دیگه ای نمیتونن بکنن، عاقبت هم یا جوونای کرد و به کشتن میدن یا اعدام میشن. ممنون از تیم دیار و نادیار برای روشنگری به امید اینکه مردم فهیم کرد این تروریست های دموکرات و نوکران اسراییل را بهتر بشناسند و به این گروهک ها ملحق نشوند.

 8. باید طبق دستور اسلام این تروریست های دموکرات مجازات بشوند و زنده زنده سوزانده شوند.

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.