داستان رمانتیک عشق سوسن اجاقی و اخاذی دارا ناطق

سوسن اجاقی خانمی است جوان اهل ارومیه که مدتها عضو تشکیلات مخفی حدکا بوده و برای حزب دمکرات فعالیت نموده است ، فعالیتی که در نهایت به دامی مهیب تبدیل می شود و زندگی سوسن را برای همیشه نابود می سازد .

ارتباط سوسن اجاقی با حزب به صورت مستقیم بوده و به شخص دارا ناطق متصل بوده است اتصالی که سبب ایجاد نوعی احساس عاطفی و در نهایت رابطه ای عاشقانه بین سوسن اجاقی و دارا ناطق می شود . هدف سوسن از این رابطه عشق و رسیدن به مراد بوده است و لیکن همچنان که جدیدا معلوم گشته هدف دارا ناطق چیز دیگری بوده است .

سوسن در نهایت به پیشنهاد و تشویق دارا برای دریافت آموزش و راهنمایی حزبی به اربیل سفر می کند ، سفری که برای سوسن بسیار پر هزینه بوده و برای دارا بسیار پر منفعت ، چرا که سوسن مبلغ ۲۰ هزار دلار با خود به همراه داشت که حاصل فروش و حراج دار و ندارش بود تا در نهایت بتواند به آلمان پناهنده شود و به مرادش برسد .

پول در اربیل تحویل دارا ناطق می شود و سفر آلمان سوسن اجاقی شروع می شود و اما زمانی که به آلمان می رسد دیگر خبری از عشق و عاشقی و وعده های دارا ناطق نیست و دارا حتی حاضر به سخن گفتن با سوسن نیست ، در نهایت سوسن اجاقی مجبور می شود تا از رابطه خود و دارا ناطق پرده بردارد و عکس هایش با دارا را در اینستاگرام استوری نماید .

فشارهای ادامه دار سوسن سبب می شود حزب در مسئله دخول نماید ابتدا معلوم می شود که ۲۰ هزار دلار سوسن توسط دارا صرف خرید یک دستگاه خودروی سانتافه شده است که با فشار حزب دارا مجبور به فروش ماشین و رد مال سوسن می شود .

افشای این کلاهبرداری توسط سوسن اجاقی سبب می شود تا دارا با همسرش یعنی حلیمه دچار مشکلات جدی شود .

برخی از اعضای حزبی در واکنش به این رسوایی دارا ناطق مطالبی منتشر کرده اند و برخی دارا را همتراز باجناقش یعنی شهرام حمید زاده دانسته اند شخصی که مدتهاست به فساد اخلاقی اشتهار دارد .

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.