افشاگری بی سابقه امید قادری اقدم از باند مافیایی حدک

این روزها که بحث به انجام رسیدن اتحاد مجدد گرم است باور کلی اعضای دو جناح دمکرات بر اینست که باید چشم ها رابست و مهر سکوت بر دهان ها زد تا خدای ناکرده ادغام دمکرات ها برهم نخورد ، در مقابل این نظر هستند کسانی که کاملا متضاد می اندیشند و بر این باورند که اگر خواهان پیروزی پروسه اتحاد مجدد هستیم باید با دیدی باز به حقایق بنگریم باید ناگفته ها را گفت و افشاگری نمود تا افراد فاسد فرصت عرض اندام نداشته باشند .  

امید قادری اقدم از اعضای دمکرات در جدیدترین پست خود در پیج تیروژ به افشاگری بی سابقه بر علیه حدک دست زده است و شبکه ای فاسد در این حزب را افشا نموده است که به باج گیری از خانواده پیشمرگان مشغول هستند .

در این نوشته جالب به خوبی تمامی زوایای این شبکه توضیح داده شده است که در ادامه به آن می پردازیم .

امید قادری اقدم در ابتدا از رهبری حدک با عنوان دزد و راهزن و باج گیر یاد می کند و سپس به سرگذشت خانواده دو پیشمرگ حدک اشاره می کند و چنین می نویسد : در چند روز گذشته دو خانواده نیازمند کردستان ایران که فرزندان خردسالشان برای پیشمرگ شدن به حدک پیوسته بودند سعی در دیدار با فرزندانشان داشتند این دو خانواده که به علت بسته بودن مرزهای رسمی به ناچار از راه قاچاق به دنبال فرزندانشان به کردستان عراق آمده بودند در اقلیم کردستان سرگردان بودند که ما به همراهشان به دفتر حزب دمکرات کردستان رفتیم . به آنها گفته شد که فرزندانتان نزد حزب دمکرات کردستان هستند و می توانید با آنها ملاقات کنید قرار ماندن در حزب یا بازگشت به ایران با خودشان است . وقتی این دو کودک را پیش خانواده هایشان آوردند هر دو نفرشان از پیشمرگه شدن پشیمان شده بودند و قصد بازگشت به ایران را داشتند . جناح حدک برای تحویل دادن این دو کودک به خانواده هایشان از هر کدام ۱۰۰ هزار دینار طلب کردند . مقدار پولی که برای این دو خانواده نیازمند با توجه به سایر خرجی هایی که در این مدت داشته بودند ، بسیار زیاد بود . وقتی جویای چرایی اخذ این پول از این دو خانواده مستمند شدیم مسئولین حدک عنوان کردند که این یک تصمیم جدید حزبی است که باید اجرا شود .

برای بازگشت به ایران و رد شدن از مقرات اتحادیه میهنی نیازمند نامه ی حزب بودند اما حزب از دادن نامه خودداری می کرد و مسئولین تنها اظهار کردند که یکی از پیشمرگان حزب به نام رحمان گرژالی با آنها تماس خواهد گرفت و ترتیب بازگشت آنها را خواهد داد .

زمانی که رحمان گرژالی با آنها تماس گرفت خواستار مبلغ ۶ میلیون تومان شد تا بتواند تردد و انتقال این خانواده ها را تسهیل کند و چنین می گفت که باید این دو نفر را مخفیانه و بدور از چشم سیطره ( بازرسی ) های اتحادیه میهنی به مرز منتقل کنم !!!!!

و حالا سوال اینست که این دو نفر نه دزد بوده اند و نه ترددشان قاچاق بوده است پس چرا باید مخفیانه و به صورت قاچاق تردد نمایند ؟؟؟ چرا هیچ حزب و گروه دیگری اینچنین عمل نمی کند ؟؟؟؟

مدتی بود که ما از وجود چنین مشکلی آگاه بودیم و چندین دفعه دفتر سیاسی و کمیته مرکزی و کمیته امنیت حزب دمکرات کردستان – حدک را از وجود چنین فسادی مطلع کرده بودیم و آنها در جواب اظهار می کردند که اخذ چنین وجوهی جز تصمیمات حزبی نیست !!!

سوال اساسی اینست که اگر اخذ این مبالغ بر پایه اعلام و تصمیمات حزبی نیست پس چرا با آن برخورد نمی شود ؟؟؟؟؟

خدر بگ که جانشین کمیته مرکزی حدک و مسئول کمیسیون پیشمرگ این حزب است برای تردد افرادی که خواهان بازگشت به ایران هستند نامه و برگه تردد صادر نمی کند و تنها شماره رحمان گرژالی را به آنها می دهد و رحمان گرژالی نیز با ایجاد رعب و وحشت در این افراد و خانواده هایشان ، آنها را به صورت قاچاق و پس از اخذ مبلغ ۶ میلیون تومان به داخل کشور بازمی گرداند .

در حقیقت رحمان گرژالی و خدر بگ دو عضو از باندی هستند که کارشان قاچاق افراد و اخاذی از خانواده پیشمرگان است .

واکنش ها به این متن به صورت دامنه دار همچنان ادامه دارد و بسیاری در تایید این متن نمونه ها و خاطرات و دیده های خود را منعکس و منتشر کرده اند .

یکی از کاربران چنین نوشته است :” حسابش آسان است هر کس که برای پیشمرگ شدن به حزب آمد برای آمدن و  رفتنش از حزب مبلغ ۶ میلیون تومان اخذ می شود هر ماه ۶ نفر بخواهند به داخل کشور بازگردند ۳۶ میلیون تومان خواهد شد و درامد ۱۲ ماهه این دو نفر ۴۳۲ میلیون تومان خواهد بود

شخص دیگری عنوان کرده که از یکی از اعضای فامیلشان که ” ب. ع ” نام  دارد و مدتی عضو حدک بوده و سپس به داخل کشور بازگشته است ۶ میلیون تومان اخذ شده است .

یکی از کاربران نیز با انتشار کاریکاتوری به این اقدام ناانسانی رحمان گرژالی و خدر بگ در باج گیری از خانواده پیشمرگان واکنش نشان داده است .

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.