فوری و اختصاصی : افشاگری تاریخی و بی سابقه در مورد علت خودکشی رپر کومله

شاید یگانه خبری که امروزه از کومله ها شنیده می شود تنها و تنها خبر خودکشی اعضای کومله باشد خبری که به رویه ای متداول در این گروهک تبدیل شده است آخرین قسمت از این سریال ادامه دار مربوط به خودکشی دو عضو کومله است به نامهای ” جهان بهزاد پور ” و ” شاهو حاتمی ” .

در این بین خودکشی شاهو حاتمی بسیار بحث برانگیز بود چرا که شاهو خواننده رپ بود و در بین اعضای کومله به ” رپر کومله ” شهرت داشت.

خودکشی شاهو موجی از اعتراضات نسبت به رهبری کومله را به دنبال داشت و شدت اعتراضات به حدی بود که در نهایت به افشاگری برخی اعضا بر ضد حزب و رهبری کومله انجامید .

یکی از دلنوشته هایی که در ادامه اعتراضات اعضای کومله منتشر شد متنی است از آلا هوشیار مدرس کومله که به نوبه خود افشاگری مهمی است در مورد اوضاع نابسامان روحی و روانی اعضای کومله

آلا هوشیار چنین می نویسد :

نخستین روزی که من برای آموزش درس میدیا به اعضای کومله ، فراخوانده شدم احساس می کردم در میان افرادی که برای آموزش آمده اند ، افرادی حضور دارند که از نظر روانی سالم نیستند البته این بدان معنی نیست که این افراد دیوانه بودند بلکه مشخص بود که این افراد بسیار به حاشیه رانده شده بودند . در ادامه من بیشتر با این افراد ارتباط پیدا کردم ، چرا که از نخستین روز احساس کردم که این چند نفر بسیار خسته هستند ( تعجب می کنم که چگونه است که کومله به خستگی این افراد پی نبرده است یا بدان پی برده و برایشان اهمیتی نداشته است ) . نخستین شب من به نزدشان رفتم و تا دم صبح با هم گفتگو کردیم ، آنها افرادی فهمیده بودند ، اما متاسفانه کومله ظرفیت آنها را نداشت و برایشان کوچک بود و دنیای آنها وسیع تر و عریض تر بود ، من در آن شب با شاهو بیشتر گفتگو کردم پسری بود جوان و پر انرژی .

شب های بیشتری با آنها سپری کردم ، همگی شان مدام از اوضاع کنونی حزب گله مند بودند ، اردوگاهی که تنها مکان افراد چاپلوس و متملق و پست بود و اگر چماق دستشان نباشی به حاشیه رانده می شوی و مهم نیست که چه خیالاتی داری یا تا چه اندازه هنرمندی ، این چند نفر دیگر هیچ کدامشان در کومله عضو نیستند ، شاهو هم مانند بسان صادق هدایت خودکشی کرد ، خوکشی از طریق زغال !!

بعد از انتشار کلیپی که ما آن را تنها برای درک طریقه صحیح عکاسی و مونتاژ ساخته بودیم شاهو و همه اشخاصی که با من در ساخت این کلیپ همکاری کرده بودند مورد بازخواست و توبیخ قرار گرفتند .

و این بسیار مضحک است که

حزب سیاسی نداند که جوانان این سده چه تمنایی دارند و چگونه می اندیشند و در نتیجه حزب به چنین بلای گرفتار شود که به محلی بدل شود برای خودکشی افراد . این افراد می توانستند نیروی عظیمی باشند برای مبارزه .

شاهو حاتمی آهنگ رپ جدیدی منتشر کرده است خطاب به فرمانده اش و قرار بوده که در شب خودکشی اش آن را منتشر کند . در این کلیپ به وضوح می توان شیوه اندیشیدن شاهو را نسبت به کومله درک نمود

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.