حراج Black Friday به سبک علی جوانمردی !! حراج آبرو

شاید ترامپ قبله آمال اپوزیسیون ایرانی بود شخصیتی دیوانه و پوپولیست که هیچ حد و مرزی برای انسانیت و اخلاق و حتی اعتبار کشورش قایل نبود اما به علت شعارهای تندش در برابر ملت ایران به معبود اپوزیسیونی تبدیل شده بود که تنها راه پیروزیشان بر نظام اسلامی و چیرگیشان بر ایرانیان را از طریق حمله نظامی یک کشور خارجی به ایران متصور می شدند و اینگونه بود که طیف وسیعی از سلطنت طلبان و منافقین و احزاب قوم گرا و … به حمایت از این شخصیت بی ثبات پرداختند واینگونه بود که شکست و حقارت ترامپ در برابر ایرانیان نیز مساوی شد با شکست و سرخوردگی اپوزیسیون ایرانی .

تحلیل وضعیت روانی – کرداری اپوزیسیون ایرانی نشانگر آنست که در ورای هر کدام از این طیف ها ( خواه سلطنت طلب ، خواه منافق ، خواه قوم گرا و … ) همیشه رد آشکاری از حمایت علنی و غیر علنی اسراییل به چشم می خورد ، حمایتی که گاها باعث سردرگمی تحلیل گران نیز می شود برای مثال در عین حال که به وضوح از طیف سلطنت طلب حمایت می کنند  و امکانات مادی و رسانه ای آنها را فراهم می کنند و در حمایت از سلطنت پهلوی بر ایرانیان سخن می گویند در عین با شرکت در مراسمات و جلسات منافقین با آنها نیز همپیمانی می نمایند و در آن واحد که در شبکه های فارسی اپوزیسیون از کوروش سخن می گویند و از سلطه سلطنت طلبان بر ایران ، در شبکه های اپوزیسون قومی مانند شبکه های کردی از حق مسلم اکراد برای تجزیه کشورهایشان می گویند .

و اکنون که دیگر ترامپی در کار نیست و امیدی به آمریکا نیست اسراییل مقصد و مقصود اپوزیسیونی است که ویرانی ایران را طلب می کند و با رژیم صهونیستی وارد داد و ستد می شوند ، اما این بده بستان ها یکسویه نیست آنها پول می دهند و شرف می خرند !! ایران اینترنشنال در عوض بودجه سعودی – صهونیستی باید به تمجید از یهودیان بپردازد و اسراییل را بهترین مکان جهان و بهترین دوست ایرانیان نشان دهد و خود ایرانیان را خطرناکترین موجودات تمام هستی نشان دهد ، روداو نیز باید ریشه اکراد و یهودیان را یکی نشان دهد و یهودیان را عاشقان کردستان بخواند و منافقین نیز باید در هر جلسه ای به یهودیان صهونیست ابراز ارادت نمایند و گوناز تی وی نیز باید اسراییل را منجی ترکان و پشتیبان امپراطوری متوهمانه اردوغان معرفی نماید و یکی چون علی جوانمردی نیز باید از صهونیست ها بخواهد تا به خاک و وطن و ملت و شرف و آبرویش حمله نمایند !!!!

و اینگونه است که علی جوانمردی تروریست بی آبروی ضدانقلاب آشکارا از حمله رژیم صهونیستی به ایران حمایت می کند و می گوید:”نگرانی اسراییل، دستیابی آخوندها به سلاح هسته‌ای است. نگرانی ما حاکمیت آخوندی است. اگر اسراییل نگرانی مردم ایران را رفع کند، ایران آینده، بهترین دوست و متحد اسراییل خواهد بود و تمام هزینه انهدام ایران هم پرداخت خواهد شد! “

و یا در کانال تلگرامی اش نظرسنجی برگزار می کند و می پرسد : آیاد دوست دارید اسراییل به جمهوری اسلامی حمله کند ؟

این سخنان کینه توزانه آنقدر آکنده از بی غیرتی و نفرت از ایران و ایرانی است که با تندترین واکنش های مواجه می شود  نه تنها از جانب ایرانیان میهن پرست بلکه حتی از جانب بسیاری از سران اپوزیسیون نیز خائن  و وطن فروش خطاب می شود .

اگر چه این سخنان بسیار ناسنجیده هستند و نشان از اوج حماقت این شخص دارند و نه شخص علی جوانمردی نیز در پست و مقام و جایگاه و اعتباری است که چنین درخواستی را بنماید و نه رژیم صهونیستی در حد و اندازه ای است که بتواند حتی فکر حمله به این آب و خاک را داشته باشد اما نه تنها شنیدن چنین کلام گزافی برای هر ایرانی آزار دهنده است  بلکه فکر داشتن هموطنی چنین خود فروخته نیز دردناک است .

همچنان که  هوشنگ امیراحمدی در واکنشی تند می گوید : اپوزیسیون ایران به ابتذال کشیده شده‌اند؛ براندازان خائن هستند! من نمیتوانم تصور کنم کسی که خودش راایرانی می داند،خواهان حمله نظامی به ایران باشد؛تنها نیروهای وطن فروش و خائن میتوانندچنین مواضعی بگیرند؛مردم ایران هم واکنش تند نسبت به این مواضع دارند!

چندی پیش نیز یکی از کانال های ماهواره ای وهابی – صهونیستی به نام شبکه کلمه نیز در مصاحبه ای با منشه امیر شخصیت صهونیست ضد اسلامی ، ضمن پخش مژده #حمله_نظامی_اسراییل به ایران توسط تحلیل گرانش ، در اقدامی عجیب مجری احمق آن از این صهیونیست جنگ طلب، قول میگیرد که فقط به مردم حمله نظامی نشود، و حمله محدود به #مراکز_هسته_ای و نظامی باشد!!

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.