خبر فوری : تایید ترور بیولوژیکی حسن شرفی

اختلافات حسن شرفی و مصطفی هجری در دو سال گذشته همواره در بالاترین سطح ممکن بوده است اختلافی که به نظر می رسد بیشتر به خاطر مسئله اتحاد دوباره دمکرات ها بوده است  ، اتحادی که هجری و طیف وابستگانش همواره با آن مخالف بوده و در مسیری متضاد با آن در تلاش و تحرک بوده اند اما حسن شرفی همواره مدافع سرسخت آن بوده است ، بهر روی اختلاف در آرا و عقاید چیزی نیست که هجری آن را برتابد همانگونه که به تأسی از عبدالرحمن قاسملو او نیز دگر اندیشان و نو اندیشان را لادر می خواند و طردشان می کند حتی اگر به قیمت انشقاق و تجزیه حزب باشد .

اما در دوران کنونی و با توجه به رشد فکری بدنه حزبی و حضور افراد تحصیل کرده و تا حدودی جسور در بیان  به نظر می رسد دیگر روش قدیمی ترد و هتک حرمت حداقل در مورد حسن شرفی جوابگو نباشد نه تنها به دلایل فوق بلکه به علت اعتبار و جایگاه خاصی که حسن شرفی در حزب دمکرات داراست .

و اینگونه است که راه چاره ی جدیدی در احزاب کردی به صورت عام و در حزب دمکرات کردستان ایران به صورت خاص ظهور می کند و آن هم ترور بیولوژیکی است . راه حلی که با توجه به وضعیت اعتباری و پرستیژ حسن شرفی و همچنین با  توجه به سن و سال وی بسیار مناسب به نظر می رسد .

بیو تروریسم که در اینجا ابزار مورد استفاده برای حذف حسن شرفی است یکی از شیوه های ناجوانمردانه و در عین حال ساکت و تدریجی ترور است که علی رغم ارتکاب آن باشیوه های جدید سابقه ای بس طولانی دارد و به دلیل گستردگی و ناشناخته بودن علایم و نتایج آن بسیار مورد استفاده است و اکثرا با هدف حذف مهره های مهم سیاسی، علمی و اجتماعی صورت می گیرد .

عوامل بیولوژیک در مقادیر بسیار کم، به مقدار زیاد کشنده هستند و به راحتی می توان آنها را پنهان کرد و به سادگی منتقل نمودعواملی چون باکتری ها، ویروس ها، گیاهان، حیوانات و فرآورده های آنها .

این دسیسه نوین هجری که اولین قربانی آن حسن شرفی است بسیار هوشمندانه طراحی شده است چرا که بر خلاف رویه همیشگی ترور در حزب دمکرات کردستان ایران که حذف فیزیکی مستقیم و غالبا با شلیک گلوله بوده است در این روش جدید شرفی را با مرگی تدریجی و با شیبی ملایم حذف می کند بی آنکه کسی متوجه موضوع شود و به محض آنکه ماجرای ترور بیولوژیکی برملا شود می توانند جمهوری اسلامی ایران را مقصر معرفی نمایند .

براساس اسنادی که به صورت اختصاصی برای دیار و نادیار ارسال شده اند حسن شرفی به علت آلودگی بیولوژیکی به سرطان پوست دچار شده است سرطانی بدخیم از نوع سرطان سلول های ملانوم که با توجه به تشخیص دیر هنگام ، درمان آن نیز بسیار ناممکن به نظر می رسد .

حسن شرفی در مدت اخیر چندین بار جهت مداوا و معالجه به فرانسه مراجعه کرده اما پزشک معالج وی تلاش های طبی را بی ثمر خوانده است .

 اسناد مرتبط با ترور بیولوژیکی حسن شرفی و همچنین اسناد مرتبط با مراحل مداوای وی در کشور فرانسه همکنون در اختیار دیارونادیار قرار دارد و در صورت لزوم توسط همین رسانه منتشر خواهد شد .

اما نکته ای که بسیار حائز اهمیت است عبارت است از بازیگری و ایفای نقش بسیار هنرمندانه و خلاقانه مصطفی هجری و ظاهر شدن در قالب یار غمخوار حسن شرفی . هجری که اکنون از حذف دوست دیرین خود مطمئن است با ظاهر سازی توانسته خانواده حسن شرفی را مجاب سازد که دلسوز شخص حسن شرفی و خانواده وی است و توانسته آوات ساروج پسر حسن شرفی را نیز با خود همراه سازد  و اینک آوات از همه جا بی خبر در زمین هجری بازی می کند .

اگر چه هجری در حال حاضر تمایلی به افشای برنامه مسموم کردن شرفی ندارد اما در محافل شخصی و همچنین در نزد خانواده شرفی می خواهد جمهوری اسلامی ایران را مسئول این ترور بیولوژیکی نشان دهد امری که می تواند حداقل در زمان کنونی هجری را از کانون اتهامات بدور نگه دارد ولیکن همچنان که چنین اقدام ناجوانمردانه ای هیچ گاه با سرشت و باور جمهوری اسلامی ایران همخوانی و مطابقت ندارد و نخواهد داشت اما یک سوال منطقی نیز باقی است ، اینکه اگر ج.ا.ا چنین امکانی دارد چرا باید آن را بر علیه اشخاصی چون هجری و مهتدی بکار نبندد و حسن شرفی را که خود بخود در آستانه مرگ است انتخاب کند ؟

در پایان ضمن آرزوی سلامتی برای حسن شرفی امیدواریم که این نقشه شوم هجری برای حذف وی که همانا خفه کردن یکباره گلوی دگر اندیشان در حزب دمکرات است با شکست روبرو شود چرا که از نظر دیار و نادیار حضور حسن شرفی همچون اهرمی است که تعادل در حزب دمکرات را تضمین نموده و به مثابه سدی است در برابر دیکتاتوریت مطلق مصطفی هجری .

هر چند که حسن شرفی بخاطر پاره ای از مسائل مجبور به سکوت شده است اما امیدواریم بدنه حزب در مورد این جنایت سکوت نکنند

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.