افشاگری : شاهو حسینی و یک معمای غامض

شاهو حسینی چهره ی آشنای حزب دمکرات است چهره ای فراتر از یک مسئول ساده با قدرت و حدود اختیاراتی مشخص ، فردی متنفذ که به گفته برخی  خود دبیرکلی است در سایه ، که قدرت مرکز تحت کنترلش ( دفتر نمایندگی حزب در پاریس ) به تنهایی با مجموع قدرت سرکردگان حزبی برابری می کند .

دلیل موجه این گروه نیز برای ادعایشان آنست که با وجود آنکه بارها و بارها اسناد محکم و غیر قابل انکار و اغماضی از فساد مالی شاهو حسینی منتشر شده است اما هیچ گاه هیچ کدام از مسئولان و ارگان های حزبی با وی برخورد نکرده اند ، حتی در حد یک تذکر شفاهی ساده !!

اما دلیل این مسئله چیست ؟؟ چرا شاهو تا این اندازه قدرتمند است ؟؟ چرا مسئول کل حدکا یعنی مصطفی هجری که با تمامی رهبری حزب قاطعانه برخورد می کند اما در برخورد با شاهو اینگونه اغماض گر است ؟ مخصوصا زمانی که می بینیم هر کدام از اعضای رهبری حزب مانند حسن شرفی و حمه نظیف قادری اینگونه مورد طعنه اش قرار می گیرند و حتی افرادی چون دکتر میرو علیار از اروپا به کردستان کشانده می شوند تا چنان خوار و ذلیل شوند پس چگونه است که شاهو تمام قد و استوار ایستاده و هیچ بادی نیست تا این سرو خرامان را بلرزاند ؟؟ بنابر چه اصل و اساسی تمامی اعضای کمیته مرکزی برای انتخاب شدن باید به سازش و دسته گرایی و باج دهی روی بیاورند ولیکن شاهو حسینی هر دوره بدون رای گیری انتخاب می شود ؟؟

جواب مشخص است علت همان تشکیلاتی است که مدیریت آن را شاهو حسینی بر عهده دارد یعنی دفتر نمایندگی حزب دمکرات کردستان ایران در پاریس ، دفتری که بواسطه دوستی عبدالرحمن قاسملو و ژاک شیراک گشایش یافت و دولت فرانسه ماهیانه مبالغی تحت عناوین متفاوت برایش تعیین نمود  .

اداره این دفتر نمایندگی پس از عبدالرحمن قاسملو به نمایندگی از حزب در اختیار شخص شاهو حسینی قرار گرفت . یعنی شاهو بود و دریایی از کمک های مالی اروپایی که مستقیما در اختیارش قرار می گرفت . اما شاهو نشان داد که بار این امانت بزرگ را می تواند بر دوش بکشد و بسیار منصافانه با این دارایی برخورد کند یعنی نصف درامد دفتر پاریس برای شاهو و نصف دیگرش برای تمامی حزب دمکرات کردستان ایران !!

شاهو که خوب دریافته بود برای تداوم در این مسند دلنشین پرآب و نان نمی تواند خود به تنهایی عمل کند بسیار زیرکانه شروع نمود به سهیم کردن رهبری در درامدها ، برای یکی ملک می خرید ، فرزند دیگری را از نظر مالی در اروپا تامین می کرد ، هزینه سفر کریسمس خانواده دیگری را می داد و … و اینگونه بود که دیگر کسی جرات کندوکاو و بررسی فساد مالی شاهو را نداشت . همچنان که در سال های گذشته بودجه تیشک تی وی را به یکباره بالا کشید و این شبکه را به تعطیلی کشاند و با وجود داد و بیداهای کارمندان تیشک تی وی هیچ کس حاضر به بررسی اسناد فساد مالی شاهو نشد .

تنها هنر دفتر نمایندگی فرانسه در حال حاضر برگزاری جلسات میوه خوری حزبی است و گاها نیز برخی جلساتی تحت عنوان نشست اعضای کنگره ملیت‌های ایران فدرال در آن برگزار می شود تا همچنان دفتر فعال نشان داده شود و بتواند از اروپاییان کمک مالی بگیرد .

و این خلاصه ای بود از یک امپراطوری مالی هدایت شده بوسیله یک نخبه فاسد اقتصادی حزبی در اروپا

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.