عادل کیان پور اسیری در بند استالین !!

عادل کیانپور ۳۴ ساله و متولد شهر اهواز است ، شاید آنچه که سیاسی بودن این فرد خوانده می شود را بتوان در این چند جمله خلاصه نمود : عادل در تاریخ  25 سپتامبر ۲۰۱۸ به پارت آزادی ( پاک ) ملحق می شود و بعد از یکسال در اکتبر ۲۰۱۹ این گروهک  را ترک می کند و به زادگاهش اهواز باز می گردد و بعد از مراجعه به کشور و سپری کردن چند روز در بازداشت موقت از بازداشتگاه آزاد می شود  و به زندگی شخصی خود باز می گردد

اگر چه مدت حضور کیانپور در پاک بسیار کوتاه بوده اما شاید بتوان این دوران را سخت ترین و پر تنش ترین دوران زندگی این شخص دانست ، همانگونه که در مصاحبه خانواده محترم کیان پور با دیارونادیار نیز عنوان گشت فضای ناسالم و ناپاک پاک سبب می شود تا عادل به فکر نجات جان و فرار از این دام مافیایی بیافتد چرا که خود را بسان طعمه ای میبیند که برای فریب دادن همزبانانش بکاربرده شده است ، فکر به بازگشت به وطن سبب زندانی شدنش توسط مافیای یزدان پناه می شود البته کیس عادل تنها یکی از ده ها مورد زندانی شدن فرزندان این مملکت به وسیله این گروهک است که بارها در دیارونادیار مورد اشاره قرار گرفته اند اما در مورد عادل کیانپور ، زندان نیز یارای مقابله با اراده فرار از دامان تروریسم و بازگشت به وطن را نداشته است و عادل از زندان گروهک فرار می کند گریزی که سبب مصدومیت جدی وی می شود ، و مافیای پاک به ناچار وی را به بیمارستان اربیل منتقل می کنند که در نهایت کیان پور می تواند با استفاده از غفلت عوامل بیمارستان از این مرکز بگریزد و خود را به داخل کشور برساند و این پایان فعالیت سیاسی این شخص است .

در حالی که پاک بعد از بازگشتش به کشور ، بارها و بارها شخص عادل کیان پور و اعضای خانواده اش را تهدید به مجازات و مرگ کرده بودند اما اینک در کمال تعجب می بینیم که جای ظالم و مظلوم عوض شده و زالو صفتان مافیای پاک که قصد جان عادل کیانپور را داشتند اینک خونخواه وی شده اند و با ترسیم سناریویی تخیلی – فضایی سعی دارند تا از حادثه مرگ وی برای مطرح کردن خود و حزب مافیاییشان بهره برداری نمایند .

در همین راستا است که پارت آزادی که شاید در ایران و در کل جهان غیر از مراسمات بانوی بیوه شده رجوی هیچ کجا نامی از خودشان و مافیایشان برده نشود ، مسئله قتل عادل کیان پور را مطرح می کنند    تا بدین وسیله از قافله دمکرات ها که با طرح اعدام حیدر قربانی مدتی خود را بر سر زبان ها انداختند و چنیدن مصاحبه تلویزیونی عاید رهبریشان شد آنها نیز مطرح شوند و بگویند ما نیز وجود خارجی داریم !!

و اینگونه است که شخصیتی چون خلیل کانیسانانی، مسئول ارتباطات آقای استالین می گوید که عادل کیانپور از اعضای تشکیلات داخلی این حزب بوده و با تزریق آمپول کشته شده است جالب است که مرگ یک شخص سبب می شود تا اسمی چون خلیل کانیسانایی برای نخستین بار در تاریخ شنیده شود .

البته این اتهام ترزیق آمپول چنان مضحک بود که حتی مورد استقبال خود اپوزیسیون نیز قرار نگرفت و همه آنها علت فوت این جوان را اعتصاب غذا عنوان کرده بودند چرا که آنها نیز به این حقیقت واقف بودند که کیانپور زندانی سیاسی نبوده و آنچه که سبب زندانی شدن دوباره وی شده بود پرونده مالی ای است که در ان به حبس محکوم شده بود .

علت مرگ عادل کیانپور :

سخنگوی قوه قضائیه به عنوان مرجع رسمی اظهار نظر در موارد اینچنینی عنوان می کند که: در برخی از رسانه‌ها دیدم که اعلام کرده بودند این فرد اتهام سیاسی دارد، اما جرمی که این فرد مرتکب شده بود به هیچ وجه سیاسی نبود .

ذبیح‌الله خدائیان در نشست خبری خود در پاسخ به سوالی مبنی بر اینکه در روزهای اخیر خبری مطرح شد مبنی بر فوت عادل کیانپور زندانی سیاسی در اهواز به دلیل عدم رسیدگی پزشکی، آیا اعتصاب غذای این زندانی و عدم رسیدگی پزشکی صحت دارد؟ گفت: این شخص محکوم به حبس و در تحمل مجازات بود. در برخی از رسانه‌ها دیدم که اعلام کرده بودند این فرد اتهام سیاسی دارد، اما جرمی که این فرد مرتکب شده بود به هیچ وجه سیاسی نبود.

وی بابیان اینکه این فرد محکومیت مالی داشت، گفت: حسب اطلاع از دادگستری اهواز، این شخص در حال اعتصاب غذا نبود و بدون اینکه مشکلی داشته باشد اعلام نارضایتی می‌کند و به بیمارستان اعزام و در نهایت فوت می‌کند.

حسب گزارش‌ها اعتصاب غذا صحت ندارد و منتظر هستیم که پزشکی قانونی علت فوت را اعلام کند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.