جمال پورکریم و هشدار حمله مسلحانه به دمکرات ها و کومله ها

مدتهاست که صحنه طنز کردی از بیانات جمال پورکریم فیض نبرده است و صحنه حزب سازی پور کریم تنها به فعالیت در رسانه های بی مخاطب اینترنتی محدود شده بود البته محدودیت پور کریم از تحریم وی توسط سران و اعضای احزاب کردی و حتی اپوزیسیون غیر کردی نیز نشات می گرفت بنابراین پور کریم برای آنکه بتواند بار دیگر خود را مطرح نماید دست به دامان کلاب هاوس می شود .

هەوخستن : هاوپەیمانی سەربەییخوازانی کوردستان / جەماڵ پوورکەریم موضوع بحثی در یکی از کلاب های کلاب هاوس است بحثی بسیار داغ و پر حاشیه و پر از جنجال و صد البته پر از فحاشی و بی احترامی و تهمت افکنی و افترا .

در یک سو مهمانی به نام جمال پور کریم با عنوان پر مدعای  رهبر استقلال طلبان کردستان حضور دارد و در سویی دیگر ده ها عضو حدکا ، که به چشم حقارت و به چشم همان مجری ناسپاس تیشک تی وی به وی می نگرند .

پور کریم در ابتدا به تشریح عقاید خود و حزبش می پردازد و به پنجه عقابی که به گفته وی نماد  تمامی کردهاست !! و مقدس اما این قداست نماد وی توسط اعضای دمکرات به سخره گرفته می شود پنجه خروس نامیده می شود آنهم پنجه ای شکسته از خروسی که ذبح شده است .

پور کریم جنبش خود را  وسیع تر و فراتر از کردستان ایران می خواند و بر این باور است که در نهایت این جنبش کردستان عراق و سوریه و ترکیه را هم دربر می گیرد و آنها نیز به حزبش گرایش پیدا خواهند کرد ولیکن در جایی دیگر از همپیمانیش با احزاب کردستان عراق می گوید هر چند تمامی این گفته حاصل توهمات شخصی پور کریم است و هیچ نمود واقعی در جهان فرا تخیلی وی ندارند و تنها به یک دیدار با مسعود بارزانی خلاصه شده اند و با توجه به این نکته که مسعود بارزانی خود دربه در به دنبال تحقق پست ریاست جمهوری عراق برای پارتی است به راحتی می توان نتیجه گرفت که بارزانی نیز از رویای ایجاد دولت کردی برپایه حکمرانی بارزانی ها دست کشیده و به دنبال حضور درر قدرت سیاسی عراق است .

پور کریم برای معرفی خود و جنبش اش ناچار است تا فلسفه ای برای چرایی ایجاد این موجود بی شناسنامه جدید یعنی جنبش استقلال طلبی پورکریمی طرح نماید و این فلسفه نیز ناگزیر است حالت هجومی داشته باشد و احزاب دیگر کردی را مورد مناقشه و حتی حمله کشنده و مرگبار قرار دهد همچنان که حاجی جمال در این کلاب چنین کرد .

پور کریم در همان ابتدای بحث به احزاب کومله و دمکرات حمله ور می شود می کند فدرالیزم ادعایی آنها را مضحک می خواند و آن را پروژه ای می د اند  که در نهایت به جنگ و خونریزی بین اقوام ایرانی منجر خواهد شد .

بخش دیگری از سخنان پورکریم در مورد باور به جنگ و درگیری مسلحانه است و اینکه وی شخصا به مبارزه مسلحانه باور دارد و حتی در نظر دارد تا درگیری هایی را  در داخل کشور برنامه ریزی و  اجرا نماید  وی همچنین می گوید که برای مبارزه مسلحانه پول نیاز است و این پول است که سبب می شود تا جنبش اینترنتی اش به یک قدرت تبدیل شود . پور کریم مبارزه مدنی را کلا رد می کند و حقوق بشر را نیز یک کلاه گشاد می داند و می گوید در صورت داشتن قدرت ، کشورهای اروپایی راه را برای شما باز خواهند کرد و حقوق بشر را برای شما پایمال خواهند کرد همچنان که برای طالبان  نیز اینچنین کردند !!

پور کریم به مخاطبانش اطمینان می دهد که آنها برای مبارزه مسلحانه برنامه ریزی کرده اند و نفراتی نیز در اختیار دارند و به زودی اقداماتی را در داخل کشور انجام خواهند کرد او اعتراف می کند که برای تحقق این امر ، آنها پول لازم دارند و این پول  را نیز در اختیار دارند

اعترافی بسیار واضح روشن به خط مشی تروریستی برای ترور و تهدید در کشور و صد البته با پشتیبانی دوستانی چون آل سعود اما باید توجه داشت که این اوج قباحت یک تروریست است که در رسانه ای اجتماعی به صراحت از پروژه ترور در داخل کشور سخن براند و به مخاطبانش اطمینان دهد که از حمایت و توانایی مالی برای ترور برخوردار است . گویا دلارهای آمریکایی – صهونیستی و همچنین فلوس های عربی – سعودی چنان وی را مست کرده اند که جناب حاج جمال سرنوشت دیگر خودفروخته گان به این بیگانگان را از یاد برده است کسانی که بسیار وقیحانه تر از وی از ترور در داخل کشور سخن می راندند و اینک سرنوشتشان مجازات و ننگ است و بسیار حائز اهمیت است تا مسئولان دستگاه دیپلماسی کشور به استناد همین طراحی ها برای ترور ، از طریق مراجع بین المللی خواهان استراد این مجرمان تروریست باشند .

بخش دیگری از سخنان پور کریم به ادعایی عجیب اختصاص یافته که شخص شنونده را در مورد سلامت رروحی – روانی پور کریم مردد می سازد ، حاج جمال می گوید که اکنون و در آینده خوزستان در اختیار جنبش پور کریم است و اعراب خوزستانی  نیز خود به این نتیجه رسیده اند و برای همین است که خود را نزد پور کریم شیرین می کنند تا در آینده با کردها دچار زد و خورد و جنگ نشوند !!

پور کریم بار دیگر به دمکرات ها و کومله ها حمله ور می شود و می گوید که :” احزاب کردی غرور ملت کرد راشکسته اند ،  تنها راه پیروزی آنست که آنچه را که احزاب کردی در طول این هفتاد سال انجام داده اند ما از انجام آن بپرهیزیم ( برداشتی از سخن لقمان حکیم ) آنها توانسته اند یک روستا را آزاد کنند آنها نتوانسته اند از مکریان و سنندج فراتر بروند آنها هنوز درگیر جنگ منطقه ای هستند  احزاب کرد تنها کمپ درست کرده داند من خودم بیست سال در میان این احزاب بوده ام و خودم خوب میدانم آنجا چه خبر است !

پور کریم احزاب کردی را به کارشکنی و مانع تراشی در مقابل جنبش استقلال طلبی اش ! محکوم می نماید و به صورتی کاملا واضح و علنی این گروهک ها را تهدید می نماید در صورتی که مانع فعالیت آنها شوند ، جنبش پورکریم از خود دفاع نموده و مواضع و مقرهای آنها را مورد حمله قرار خواهد داد

موضوع جدایی ساریسا زنگی بند نیز که توسط دیارونادیار منتشر و علنی شد بخش کوتاهی از سخنان شش ساعته پور کریم را به خود اختصاص داد هر چند که اکانتی با عکس ساریسا زنگی بند نیز در این روم حضور داشت اما به علت عدم مشارکت در بحث نمی توان در مورد اصالت اکانت نظری دارد  ولیکن جمال پور کریم معتقد است که  نبودن ساریسا در جنبش پور کریم مشکل محسوب نمی شود و شاید ساریسا به خاطر مشکلات شخصی نتوانسته در جنبش حضور داشته باشد

تاختن پور کریم به دمکرات ها و کومله ها و همچنین حمله ضمنی وی به مدیریت قاسملو و شرفکندی بر حزب دمکرات و متهم کردن آنها سبب خشم اعضای دمکرات در این روم شده و بحث را به سوی جدل و فحاشی و هتاکی سوق داد و سبب شد تا بحث توهین پور کریم به دمکرات ها و قاسملو و همچنین تهدید به حمله مسلحانه به مقرهای این گروهک ها به بحث ادامه داری در فضای مجازیی تبدیل شود .

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.