حمله موشکی و توپخانه ای ۲۱ اردیبهشت یک اخطار بسیار جدی بود

امنیت کشور خط قرمز سپاه پاسدارانی است که برای وجب به وجب خاک این کشور خون داده است پس عقلانی ترین گزینه برای هر کشور جریان و یا گروهکی آنست که بفکر به خطر انداختن امنیت این سرزمین نباشد چرا که کوچکترین اقدام برای به خطر انداختن امنیت ایران زمین با بزرگترین واکنش سپاه پاسداران مواجه خواهد شد .

روز ۲۰ اردیبهشت قرارگاه حمزه سیدالشهدا (ع) نیروی زمینی سپاه خبر  انهدام تیم مسلح تروریستی در شمال غرب کشور را منتشر نمود . این قرار گاه اعلام نمود که : با اقدامات شناسایی و اطلاعاتی، تیم مسلح تروریستی که در منطقه شمال‌غرب قصد نفوذ و عملیات خرابکارانه داشت، در شهرستان بانه استان کردستان شناسایی و تعداد پنج نفر از عوامل این تیم تروریستی دستگیر شدند. مقادیری سلاح و مهمات نیز از این تیم تروریستی کشف و ضبط شده است.

اقدام اخیر گروهک دمکرات در اعزام تیم تروریستی به داخل کشور که با هوشیاری مردم همیشه در صحنه کردستان و همچنین با اشراف اطلاعاتی سربازان گمنام امام زمان عج ناکام مانده بود سبب شد تا پایگاه‌ها و مقرهای تروریست‌های مستقر در اقلیم شمال عراق مورد حمله موشکی پهبادی و توپخانه ای سپاه پاسداران انقلاب اسلامی قرار بگیرد . در این عملیات توپخانه‎ی سپاه پاسداران ارتفاعات برزین در اطراف منطقه سیدکان از توابع سوران محل مقرهای دمکرات را هدف قرار داد . اگر چه رسانه های داخلی اقلیم کردستان عراق اعلام کردند که : سپاه پاسداران علاوه بر دمکرات ، مقرهای گروهک کومله را هم مورد هدف قرار داده است

سردار خلیل زاده، معاون هماهنگ کننده سپاه حمزه سید الشهدا (ع) در ارتباط زنده تلویزیونی با شبکه خبر اعلام کرد که :  این تروریست ها در چندین مقر مستقر بودند و مورد حمله موشکی و توپخانه ای نیروی زمینی سپاه پاسداران قرار گرفتند. در این حمله تلفات قابل ملاحظه ای به نیروهای تروریست وارد آمد.

پس از انجام این حمله رعب و وحشت زیادی در مقرهای دیگر گروهک دمکرات به وجود آمده بود و رهبری حزب نیز به خاطر ترس از حمله موشکی به مقر اصلی این گروهک دچار سردرگمی شده بودند .

به عقیده ناظران هدف سپاه پاسداران از این حمله موردی ارسال یک پیام قاطع به گروهک هایی بوده که سعی در ناامن سازی غرب کشور و همچنین انجام عملیات های ترور و اخاذی از مردم منطقه داشته اند حمله ای کاملا هوشمندانه و دقیق با پیامی شفاف و محکم .

جزئیات خسارات وارده به گروهک ها بزودی اعلام خواهد شد .

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.