خبر فوری : افشای بخشی دیگر از دارایی های مخفی مصطفی هجری

مصطفی هجری مسئول کل حدکا که روزگاری در کمال وقاحت برای اتحاد مجدد تاریخ مصرف تعیین می کرد ، اینک بسیار خونسرد و خرسند به سوی آینده ای قدم می نهد که خود حاکم بلامنازع دمکرات باشد و بس .

 شاید باور عامیانه بر این باشد که مگر هستی دمکرات چیست تا حاکمیت آن مسئله ی مهمی باشد اما هنگامی که به درآمد ها و دارایی های سرسام آور افشا شده سکرتیر نظری می افکنیم می بینیم که بیش از دو دهه تلاش مصطفی هجری برای انشقاق در دمکرات و اخراج جناح متنفذ منتقد چندان هم به گزاف نبوده است چرا که اینک سکرتیر قبلی و مسئول کل کنونی یعنی جناب آقای هجری جز میلونرهای منطقه محسوب می شوند .

دارایی های غیر منقول مسئول کل حدکا گاها یک هتل مجلل در اربیل ، چندین هکتار باغ در اقلیم کردستان  ، سهامداری کارخانه آهن ، مالکیت زمین تجاری  ،  پول کاش نزد بانک ها  ، چندین خودروی لوکس  ،  آپارتمانی در  گوندی آلمانی – شهرکی در اقلیم کردستان عراق ، پمپ بنزین و … بیان شده است اما بعد از افشاگری یکی از اعضای دمکرات مشخص شد که هجری کارخانه شن و ماسه ای را نیز در شمول دارایی هایش دارد البته به صورت شراکتی با حمه نظیف قادری . سند مالکیتی این کارخانه نیز با نام عراقی مصطفی هجری ،  به صورت مصطفی محمد امین ثبت شده است .

افشای این خبر در کانال تگرامی دیار و نادیار موجی از واکنش ها را در بین اعضای حزب برانگیخته است و بسیاری با دیده انتقاد به این مسئله نگریسته اند  و به بحث در این زمینه می پردازند و گروه اقلیتی نیز در حزب به مانند همیشه هیچ گاه حاضر به دست کشیدن از جهل مرکب خود نیست و در هر شرایطی تابع مطلق سرکردگان خود هستند .

اما مهمترین واکنش ها را در بین اعضای رهبری حزب شاهد بوده ایم  ، آنها که هنوز در شوک بسر می برند و با تعجب از یکدیگر می پرسند که چرا باید این مسئله از آنها مخفی نگه داشته شده باشد و آنها باید از راه دیارونادیار از دارایی های مسئول کل شان مطع شوند .

دیار و نادیار که به عنوان رسالت خبری خود سعی در آگاه سازی افکار عمومی و اعضای این حزب دارد  ، با درج عکس هایی از این کارخانه شن و ماسه در قالب مسابقه خواست تا میزان آگاهی اعضا از دارایی های غیر منقول رهبری حزب را بسنجد  ،  اما همانگونه که منبع خبری ما در داخل حزب عنوان کرده بود هیچ کس حتی اعضای رهبری نیز از این دارایی مسئول کل حدکا اطلاعی نداشتند .

هر چند که هجری همچون گذشته نه بادی دیده و نه بوران و صد البته جز این از وی انتظار نمی رفت اما روی سخن با وجدان های بیداری است که روز به روز بیشتر در جریان فساد مالی عظیم مصطفی هجری قرار می گیرند باید از آنها پرسید که آیا بازهم سکوت رواست ؟؟

آیا در حالی که دختران و پسران جوان و نوجوان و بعضا خردسال در کوههای منطقه در بدترین شرایط روحی و روانی و جسمانی مشغول اخذ گمرک از کولبران و از کاروان های عبوری هستند آیا هیچ شخصی – تحت هر عنوانی – این حق را دارد که این درامد ها را برای مصارف شخصی خود خرج نماید مگر فرزند مصطفی هجری چه هنری دارد جز اینکه فرزند شخص اول حزب است او باید اینگونه در خارج عیش و نوش کند و جوانان نیز اینگونه در قندیل به بردگی کشیده شوند.

هجری از حیله مشهور بر ضد حدک بهره  می گیرد بدین صورت در حالی که شخص مقابلش را به باد مشت و لکد گرفته است خود فریاد می زند و کمک طلب می کند . هجری که خود با طومار عظیمی از لیست بی پایان فساد مالی روبرو است در کمال وقاحت مسئله دارایی های حزبی در زمان سکرتیری ملا عبدالله حسن زاده را پیش می کشد و با متهم کردن عبدالله حسن زاده و پسرش آسو حسن زاده به سرقت دارایی های حزبی، اتحاد مجدد را با وقفه بزرگی روبرو سازد چنانچه یکی از موانع اتحاد نیز همین دارایی های اعلام نشده است که هیچ یک از دو گروه حاضر به انتشار و یا اشتراک گذاریشان نشده است .

و سخن آخر :

 اکنون که این کارخانه نیز به سایر دارایی های آقای میلیونر حدکایی اضافه شد نکته بسیار حائز اهمیت -که البته کلیدی نیز محسوب می شود برای درک حوادث چند ماه گذشته – این مهم است که بیش از ۹۰ درصد دارایی آقای مصطفی هجری در زون زرد و محدوده حکومت بارزانی ها قرار دارد و اینگونه است به راحتی می توانیم چرایی سکوت هجری و باند مافیاییش را در قضییه تصفیه حساب مسعود بارزانی با قاسملو را درک کنیم و بفهمیم که چرا قاسملو در میدان انتقاد و تاخت و تاز بارزانی ها بدون مدافع باقی میماند و کسی از رهبری حدکا حاضر به دفاع از وی دربرابر هجمه مسعود بارزانی نیست !!

پیشتر نیز دیار و نادیار در قالب چندین نوشته گوشه ای از دارایی های مصطفی هجری را منتشر کرده بود که می توانید برای مرور آنها اینجا را کلیک نمایید .

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.