وقتی کمونیستها به مرده ها ی “لزوس” هم رحم نمی کنند(در حاشیه مرگ اعضای خانواده هیبت فیضی

دیار و نادیار

در حال حاضر در سردخانه این جزیره،جنازه های اعضای یک خانواده کرد ایرانی اهل مریوان،به نامهای هیبت فیضی (پدر خانواده)،گلنار اسدی (مادر خانواده)،هانا فیضی (دختر بزرگ خانواده) و ژینو فیضی (نوزاد سه ماهه خانواده) که چند روز پیش به علت غرق شدن قایق شان،جانشان را از دست داده اند،آرمیده اند.

هنوز جنازه اعضای این خانواده از آب بیرون کشیده نشده بود که گروههای کمونیستی چون؛

کومله کمونیست و حزب کمونیست کارگری،با شتاب و عجله،با انتشار اطلاعیه و مقالاتی،مدعی وابسته بودن هیبت فیضی،به گروههای خود شدند.!!

حزب کمونیست کارگری در قسمتی از اطلاعیه خود که در سایت این گروه منتشر شده ادعا می کند که:

“رفیق هیبت در خانواده ای سیاسی متولد و علیه ستم و استبدادی که بر مردم می رفت مبارزه می کرد و بخاطر فعالیت هایش مجبور به ترک ایران و در کردستان عراق کار و زندگی می کرد. وی تا سال ٢٠٠٩ عضو حزب و همکار کمیته کردستان حزب حکمتیست بود و در ماموریت های رهبران کمونیست در میان مردم  شرکت داشت . 

لینک اطلاعیه؛

http://www.october-online.com/anouncements/item/2638-2015-12-24-10-47-40.html

همزمان با ادعای عجیب و خلاف واقع حزب کمونیست کارگری،گروهک موسوم به کومله کمونیستی نیز در قسمتی از اطلاعیه منتشر شده خود،با سرتیتر “به درود رفیق” که به قلم حسن رحمان پناه عضو کمیته مرکزی این گروه،نگارش شده است،در سایت رسمی خود چنین می نویسد:

“هیبت از نوجوانی به مبارزە سیاسی روی آورد و از مخالفین رژیم اسلامی حاکم بر ایران در شهر مریوان بود. در جریان اعتصاب شکوهمند ٢٣ اردیبهشت سال ٨٩ کە به فراخوان کومەلە و دیگر احزاب و سازمانهای سیاسی در کردستان و در اعتراض به اعدام پنج زندانی سیاسی ، فرزاد کمانگر و همراهانش سازماندهی شد، از رفقای بود کە لحظه به لحظه اخبار و گزارشات اعتصاب مردم مبارز شهر مریوان را برای کومەله ارسال و از مبارزین این حرکت عظیم اجتماعی بود . 

لینک خبر؛

http://komalah.org/Farsi/index.php/maqalat/11419.html

پس از انتشار این دو اطلاعیه،از این دو گروه کمونیستی،شائبه هایی در خصوص صحت و سقم این ادعاها بوجود آمد.

چرا که دو گروه مدعی شده بودند پدر خانواده غرق شده،عضو آنها بوده است!!

اما با جستجوی نام مرحوم هیبت فیضی در سایتهای جستجوگر،حتی یک مورد از ایشان به عنوان شخصی سیاسی یا تحت تعقیب یا مبارز،یا هر چیز دیگری،قبل از این حادثه ناگوار نامی برده نشده است.

معمولا اگر ستاد خبری اطلاعات،با فردی حتی تلفنی هم گفتگویی کوتاه داشته باشد،به سرعت سایتهای اینترنتی وابسته به احزاب و گروههای اپوزیسیون،خبر را منتشر و آن را محکوم می کنند.

اما اگر ادعای این دو گروه درست هم باشد و مرحوم هیبت فیضی،شخصیتی سیاسی و مبارز و بر علیه نظام جمهوری اسلامی ایران فعالیت داشته،چگونه ممکن است،همزمان برای این دو گروه که اتفاقات با هم به مثابه کارد و پنیر هم هستند،فعالیت کرده باشد؟؟؟!!

همین تناقضات نشان می دهد که این دو گروه،متاسفانه همچون گذشته و با شایعه پراکنی و دروغ پراکنی،در حال بهره برداری های حزبی و سیاسی از مرگ شهروندان ایرانی هستند.

این دو گروه،چه پاسخی برای بستگان داغدار این خانواده دارند؟!

من دیگر حرفی برای گفتن ندارم و قضاوت را بر عهده خوانندگان و افکار عمومی واگذار می کنم.

فقط ،امیدوارم خداوند حق آن نوزاد معصوم و بی گناه را از انسانها و جریاناتی که با مردن هموطنانشان سعی می کنند،اعتبار و نامی کسب کنند،بگیرد!!!

آمین!!!

“یکی از خوانندگان آکام نیوز

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.