کمال شریفی از فساد در حزب دمکرات می گوید!

کمال شریفی : حزب دمکرات به واسطه چالش هایی که با آن روبرو است از جمله مزدوری، فساد اخلاقی، فساد مالی، جنگ قدرت، سردرگمی استراتژیک، احرافات شخصی کاردها و عقبه ساختگی نادرست فکری هیچ گاه نتوانسته به ادعاهای پوشالی خود جامعه عمل بپوشاند!

حدود ۴ سال پیش و پس از برگزاری کنگره ۱۴ حزب دمکرات کردستان و برگزیده شدن خالد عزیزی به عنوان دبیرکل، این گروه برای شناساندن اهداف و ماهیتش در داخل کشور در رقابت با گروه همنام و رقیبش (مصطفی هجری) نیار به اعزام تیم های تشکیلاتی مسلح به داخل کشور داشت. بر این اساس چند تیم تشکیلاتی به مرزهای غربی کشور اعزام نمود که از جمله آنها تیم کمال شریفی و شیخ غریب حسنی بود.

هنوز مدتی از ورود این تیم تشکیلاتی مسلح به شهر سقز نگذشته بود که مکان اختفای آنها در منزل درویشعلی مطیعی شناسایی و حدود ساعت ۴ بعدازظهر روز چهاشنبه‌، پنجم تیر ماه‌ مأموران امنیتی ایران خانه را محاصره که پس از درگیری و مقاومت آنها شیخ غریب حسنی کشته، درویشعلی زخمی و کمال شریفی تسلیم می شود.

این دقیقاً یک وضعیت ایده آل بود برای حزب دمکرات کردستان. پس از دستگیری کمال شریفی مطابق معمول جنگ روانی و سیل دروغ پردازی های حزب و مخالفین ایران شروع می شود! گویی کمال شریفی دستگیر شده در داخل ایران بسیار کارآمد تر از کمال شریفی کادرساده در شمال عراق بود. به هرحال منشعبین در آن زمان برای شناساندن خود نیاز به چنین جنجال مطبوعاتی داشتند و زمینه این کار فراهم آمد.

در این نوشتار ابتدا سیر جنگ روانی چندین ساله حزب دمکرات و احزاب مخالف ایران بررسی و در ادامه فیلم تکذیبیه کمال شریفی آورده می شود.

سیر جنگ روانی و دروغ پردازی :

۱-    دروغ اول : هنوز چند ساعت از درگیری نگذشته بود که کمیسیون تشکیلات حزب دمکرات کردستان که گویی منتظر چنین واقعه ای بود بیانیه می دهد :

 “دو تن از مبارزان حزب دمکرات کردستان در محله‌ی‌ “بردبران” شهر سقز از سوی‌ نیروهای‌ … جمهوری‌ اسلامی‌ محاصره‌ شده‌ و هدف رگبار گلوله‌ قرار می‌گیرند. متأسفانه‌… شیخ غریب حسنی‌، جان خود را از دست می‌دهد ‌و رفیق کمال شریفی‌ نیز توسط …… اسارت گرفته‌ می‌شود. ۵/۴/۱۳۸۷ برابر با  ۲۵/۶/۲۰۰۸” این در حالی است که نیروهای امنیتی جمهوری اسلامی آنها را منزل شیخ غریب محاصره و اخطار می دهد که دستگیر شوند و اصلاً رگبار و حمله اولیه ای در کار نبود است! و همین گونه می شود که کمال تسلیم ولی شیخ غریب مقاومت و به طرف مأمورین امنیتی تیراندازی می نماید و در نهایت خودش کشته می شود.

۲-    دروغ دوم : پیرواین اطلاعیه کار اصلی حزب دمکرات کردستان و سایت های وابسته شروع می شود. (دروغ پردازی و بزرگنمایی تبلیغاتی) حزبی که در اطلاعیه اول پذیرفته بود که این دو نفر مبارز حزبی هستند به یکباره ادبیات مورد استفاده در سایت های وابسته به خود را تغییر می دهد و  کمال را روزنامه نگار خطاب می نماید :

 ” روز چهارشنبه کمال شریفی یکی از روزنامه نگاران فعال کرد و عضو اتحادیه روزنامه‌ نگاران آزاد کردستان ایران؟!؟!؟ که سالهاست در کردستان عراق بسر میبرد برای تحقیق و بررسی اوضاع کردستان ایران به اتفاق یکی از دوستانش به طور مخفیانه و پس از سالها به زادگاه خود شهر سقز برگشت. تنها یک شب پس از حضور روزنامه نگار کرد در سقز ماموران وزارت اطلاعات از بازگشت کمال شریفی به سقز مطلع گشته و خانه‌ای را که ایشان به طور مخفیانه در آن سکنا گذیده بود مورد حمله قرار میدهند

ملاحظه می فرمایید مبارزه حزبی به ناگاه و یکشبه روزنامه نگار آزاد خطاب می شود!!! به قول کمال شریفی شیخ غریب تا کنون حتی یک صفحه روزنامه هم نخوانده بود چه برسد به روزنامه نگاری!!

۳-    دروغ سوم : برخی سایت ها حتی درویشعلی مطیعی را به جمع کشته شده ها اضافه می نمایند در حالی که او زنده و حاضر است. در این سایت ها اینگونه آمده :

” …. و با تیراندازی مستقیم دوست و همسفر او را بنام شیخ غریب حسنی به قتل میرسانند و همزمان در این یورش افراد اطلاعات صاحبخانه نیز بنام درویش علی مطیعی بشدت زخمی و شب بعد او نیز در بیمارستان سقز جان میسپارد…”

۴-    دروغ چهارم : سایت هایی نظیر دنباله به دروغ خبر از دستگیری برادر کمال شریفی می دهند :

….خانواده کمال شریفی خواهان دادگاه علنی با استفاده از حق وکیل مدافع شده‌اند که متاسفانه این خواسته مشروع آنها با بازداشت برادر کمال، آقای جمال شریفی روبرو شده است. جو و فضای عمومی شهر سقز در چند روز گذشته آکنده از نفرت و تنفر اقشار” …

۵-    دروغ پنجم : حزب خیلی دوست داشت و حتی انتظار داشت کمال شریفی اعدام شود. بنابراین به سرعت کمپینی با نام تلاش برای نجات جان کمال شریفی در خطر اعدام “راه اندازی نمود و ادبیات سایت های وابسته نیز بدین نحو تغییر کرد :

روزنامه نگار کرد، کمال شریفی در خطر اعدام

 البته از این قبیل کارها زیاد شده و این شگرد احزاب سیاسی و تروریستی دیگر رنگ باخته است: عدنان حسن پور ، هیوا بوتیمار، فرزاد کمانگر، احسان فتاحیان و….، همه ابتدا مبارز حزبی بودند، سپس روزنامه نگار آزاد در خطر اعدام معرفی شدند. این مقوله حتی داد صالح نیکبخت را درآورد که آقایان دروغ بس است! جالب اینجاست که حکم کمال اصلاً اعدام نبود و به حبس ۳۰ ساله محکوم شد، هم اکنون نیز درخواست عفو نموده و به احتمال زیاد مدت زندانی وی نیز کاهش یابد.

      پس از طی این روند سیر جنگ روانی حزب متوقف شد. چرا که تا این روز آنها آرزو داشتند که کمال اعدام شود تا از یکسو رسوایی های آنها را فاش نکند و از سوی دیگر حدک نیز مانند حدکا در آن روزها برای کسب نام و شهرت نیاز به کشته داشت تا حسابی روی آن مانور تبلیغاتی بدهد.  بنابراین پس از این شکست آنها، تبلیغاتشان تا چند سالی متوقف شد. اما پس از موضوع فرزاد کمانگر و محمد صدیق کبودوند مجدداً به فکر استفاده از ظرفیت جنگ روانی کمال شریفی افتادند! وقتی دیدند که به چه راحتی می شود به دروغ از قول افرادی نظیر کمانگر یا کبودوند بیانیه و نامه سرگشاده از زندان صادر نمود، چرا این کار را با کمال شریفی انجام ندهند، لذا سیل دوم جنگ روانی با الگو برداری از کارهای پژاک (اعتصاب غذاهای دروغین) شروع شد:

۶-  راه اندازی وبلاگ : چون تکنیک راه اندازی کمپین برای نجات جان روزنامه نگار در خطر اعدام پوسیده شده و جواب نداد، این بار پس از سه سال به فکر راه اندازی وبلاگ افتادند

” این وبلاگ همزمان با سومین سالیاد زندانی‌ شدن کمال توسط خانواده‌و دوستان کمال شریفی‌ راه‌ اندازی‌ شده‌ کمال شریفی‌ در تاریخ۵\۴\۱۳۸۷در شهرستان سقز دستگیرشد به زودی‌ نوشته‌ها، نامه‌ها‌و سخنرانیها‌و پیامهای‌ کمال شریفی‌ در این وبلاگ نمایش داده‌ خواهند شد”

جالب است اگر او ممنوع الملاقات بوده شما این سخنرانی ها و نامه ها را از کجا بدست آورده اید؟!؟! حزب سوء استفاده به سبک کبودوند را شروع کرده! نامه دروغین او در خصوص قاسملو و ۲۲ تیر را که یادتان هست؟

۷-  طرح اعتصاب غذای دروغین شروع می شود. اگر پژاک دو سال پیش با برنامه ریزی نگین شیخ الاسلامی و آوات، طرح اعتصاب غذای دروغین زندانیان سیاسی کرد را شروع کرد، برنامه ریزی دقیقی داشت و پس از ۴۰ روز که گند کار درآمد (چرا هیچ خبری از وخامت اوضاع آنها نمی آید؟ مگر می تواند یک انسان ۴۰ روز بدون غذا بماند؟ ) آن را خاتمه داد. اما آقایان حزبی با ناشی گری این اعتصاب را ۵۵ روز طول دادند. می توانید امتحان کنید و فقط ۵۵ روز آب بخورید! اگر زنده ماندید جایزه دارید!! خلاصه تیترهای اینچنینی شروع شد :

ابراز نگرانی‌ روزنامه‌نگاران کوردستان عراق از وضعیت جسمانی‌ زندانی سیاسی‌‌ کمال شریفی  “،

 ” “۴۴ رۆژ به‌سه‌ر مانگرتنی‌ که‌مالی‌ شه‌ریفی‌ تێپه‌ڕ ده‌بیت” ،

 ” له‌ ۴۴مین رۆژی‌ مانگرتنه‌که‌ی‌ که‌مال شه‌ریفی‌ ره‌وانه‌ی‌ بنکه‌ی‌ ته‌ندروستی‌ زندان کرایه‌وه‌

 “انتقال زندانی‌ سیاسی‌ کمال شریفی‌ به‌ بهداری‌ زندان”

۸-  پای پدر (بایزید شریفی) خواهر (مهناز شریفی) و حتی برادر کمال را نیز به میان کشیدند” ” بایه‌زید شه‌ریفی: سه‌رۆکی دادگای ئینقلاب ووتی با کوره‌که‌ت بمرێ

“مهناز شریفی خواهر این زندانی سیاسی به تارنمای جنبش راه سبز (جرس) گفته «یکی از هم‌بندی‌های کمال زنگ زده و گفته حال کمال اصلاً خوب نیست.» “

 “خواهر کمال شریفی، زندانی سیاسی کرد: چهار سال حبس بدون یک ملاقات؛ کسی به داد ما نمی رسد” “با ادامه‌ اعتصاب غذای‌ زندانی‌ سیاسی‌ کمال شریفی، پدرش‌ در بیمارستان سقز هم بستری‌ شد

 وبلاگ/آخرین خبرها ۱۳۹۰٫۴٫۱۶ خواهر کمال شریفی زندانی عقیدتی: اگرخواسته زندانیان را برآورده نمی کنید لااقل به آنها و خانواده هایشان هم بی احترامی نکنید”

۹-    رسانه های انگلیس و سازمان مجاهدین خلق (منافقین ) و جریان سبز هم پای کار می آیند. بی بی سی اینگونه تیتر می زند :

 پدر زندانی کرد: ‘قاضی گفت ملاقات نمی دهم، پسرت بمیرد!

‘به روز شده:  ۱۷:۴۷ گرینویچ – دوشنبه ۰۴ ژوئیه ۲۰۱۱ – ۱۳ تیر ۱۳۹۰ “

سایت سازمان منافقین نیز اینگونه تیتر زد:

 ” قاضی دادگاه انقلاب: “به جهنم که حال کمال شریفی بده، بذار بمیره!”

۱۰-   چاره ای برای پایان کار : به ناگاه متوجه شدند ۵۵ روز گذشته و هیچ اتفاقی نیفتاده چطور باید کار را تمام کرد که لوث نشود. وبلاگ خودخوانده کمال شریفی شروع می کند :

پایان اعتصاب غذای‌ کمال شریفی‌  بعد از ۵۵ روز اعتصاب غذاوبلاگ کمال شریفی : بنا به‌ درخواست خانواده‌ بعد از یک ملافات کوتاه‌ حضوری‌ با خانواده‌اش کمال شریفی‌ زندانی‌ سیاسی‌ کُرد به‌ اعتصاب غذای‌ خود بعد از ۵۵ روز در زندان میناب پایان داد.بایزید شریفی پدر این زندانی‌ سیاسی‌ ضمن تائید خبر پایان اعتصاب فرزندش به‌ خبرگزاری‌ کردستان گفتند چند روز پیش با تائید مقامان قضابی‌ بالاخره‌ من‌و مادر و بردارش توانستیم اجازه‌ ملاقات با کمال از مسئولان قضایی‌ کشور دریافت نمائیم‌و در زندان میناب توانستیم کمال را ببینیم.وی‌ گفت‌: فرزندم در این مدت تنها اَب خورده است و نزدیک به‌ بیست کیلو کم کرده‌‌و تا حالا هم مقامات زندان به‌ خواست ایشان توجه‌ نکرده‌اند که انتقال به‌ بند زندانیان سیاسی‌ است. اما فرزندم به‌ خاطر مادرش دست از اعتصاب غذا برداشته‌‌و روز گذشته‌ هم به‌ خانه‌ تماس تلفنی‌ داشته‌اند

جالب است ! کمال که کلاً ۶۷ کیلو بیشتر وزن ندارد پس از کسر ۲۰ کیلو می شود ۴۷ کیلو!!! امکان دارد؟

اما تا اینجای کار مقدمه بود برای اصل ماجرا! اکنون به خیال حزب دیگر امکان ملاقات حضوری با کمال فراهم شده و اگر نامه های دروغین از قول او بیرون آمد تعجبی ندارد چرا که تحویل پدر، خواهر یا برادرش داده است و پس از این باید منتظر بود وبلاگ او و به تبع آن سایت های حزب این نامه ها را منتشر نمایند!

   اما آیا قضیه همینگونه بوده ؟ آیا کمال شریفی اینها را تأیید می کند؟

دیار و نادیار برای کشف این واقعیات خبر نگار خود را عازم میناب نمود و با درخواست از قاضی پرونده مصاحبه حضوری را با وی ترتیب داد تا از نظرات کمال جویا شود! ببیند آیا او واقعاً ۲۰ کیلو کم کرده؟ آیا واقعاً در اعتصاب غذا بوده؟ نسبت به حزب دمکرات چه تفکری دارد و داشته و… ده ها سوال دیگر!

خوشبختانه پس از کسب مجوزهای قانونی لازم موفق به دیدار کمال شده و با وی مصاحبه هایی را ترتیب داده و قصد داریم بازهم ترتیب دهیم و طی چندین بخش جداگانه برای دانلود شما خوانندگان عزیز برای کشف واقعیات و مشخص شدن دروغ پردازی های حزب در سایت قرار دهیم. ملاحظه خواهید نمود که کمال نه تنها تمامی موارد فوق را تکذیب بلکه اصولاً دیدگاه های جالب توجهی در خصوص حزب دمکرات کردستان دارد.

دانلود بخش اول فیلم مصاحبه کمال شریفی

( برای دانلود کلیک کنید)

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.