مهتدی، از جان سنندجی ها چه می خواهد؟

عبدالله مهتدی،از جان کیوان ها،سنندجی ها و هلندی ها چه می خواهد؟

سالها پیش شخصی به نام کیوان،اهل سنندج و مقیم هلند،سرخط تمام اخبار داخلی کومله ها بود.

“کیوان ثنایی”،شدیدا مورد سو استفاده عبدالله مهتدی قرار گرفت.

و تمام دارایی هایش توسط مهتدی بالا کشیده شد و با هزار شکایت و شکایت کاری و فرستادن دهها واسطه،بالاخره “مقداری” از این پول در بین اعضاء و پاچه خواران مهتدی در خارج کشور جمع آوری شد و به کیوان باز پرداخت گردید(جالب اینجاست،اعضای کودن و ابله،از جیب خودشان این مبلغ را پرداخت کردند،نه از جیب حزب یا مهتدی؟؟!!)

و تا به امروز کیوان سیاه بخت،بقیه پول خود را دریافت نکرده است.

من مایل نیستم در این مورد بیشتر بگویم و از خوانندگان خواهش می کنم،در صورت تمایل به پیگیری این مسئله و برای کسب اطلاعات بیشتر،به اینترنت(گوگل و…)مراجعه کنند.

حالا بعد از گذشت این مدت،یک کیوان دیگر که او هم اهل سنندج و اتفاقا مقیم هلند است،هدف بعدی عبدالله مهتدی برای سو استفاده هایش قرار گرفته است!

“کیوان فرامرزی” کسی که در تمام سفرها و دیدارهای مهتدی همراه ایشان است!.

ناگفته نماند،قبل از این کیوان،همان کیوان مالباخته که در بالا به آن اشاره شد،همراه و سرویس دهنده عبدالله مهتدی در این نوع سفرهایش بود.

در واقع کیوان جدید،ادامه راه همان خوش خدمتی های کیوان مالباخته را می دهد،ولی با خدمات و سرویسی پیشرفته تر.!

تکلیف این کیوان هم معلوم است و حتما با سرویس پیشرفته تری،مورد سو استفاده قرار می گیرد.

در حال حاضر تمام زندگی شخصی کیوان فرامرزی در اختیار اهداف مهتدی است.

در این مورد هم مایل نیستم بیشتر توضیح بدهم.

در هر حال عاقبت این کیوان،هم بهتر از کیوان دیگر نخواهد بود، و اخبار سر کیشه کردن و حذفش را در آینده ای نه چندان دور و در سایتهای خبری خواهیم دید!

با مراجعه به سایت تقریبا جدید کومله انترنشنال هر مراجعه کننده ای با دیدن تصاویر آلبوم متوجه می شود که عبدالله مهتدی بسیار جدی و هدفمند،به دنبال احداث یک پایگاه فعالیت در قلب اروپا،بخصوص در کشور هلند است.

هزینه های سرسام آور اردوگاه و ناکارآمدی افراد مقیم در آن،اظهارات چند روز گذشته مبنی بر تعطیلی شبکه ماهواره ای و احداث شبکه ای دیگر با فرکانسی دیگر،همچنین کارگردانی سناریوی ناشیانه بمب گذاریهای ساختگی اردوگاه (که نشان دهد،دیگر در اردوگاه امنیتی نیست) و همزمان کارگردانی ناکام حذف رضا کعبی (که می توانست رقیب سرسختی برای او در اروپا باشد) و همچنین تصمیم گیری در برگزار کردن کنگره بعدی در اروپا، می توانند،همگی موید این موضوع باشند.

اینکه مهتدی اردوگاه را تعطیل، و اروپا را که هم از نظر امنیتی، و هم رفت و آمد، و هم نزدیکی به خانواده و فرزندانش و همچنین نزدیکی به اعضاهای قدیمی و نزدیکی به اعضای پارلمانهای اروپا و پر بودن اروپا از فرودگاهای بین المللی برای رفت و آمدها و ده ها دلایل دیگر،بسیار مناسبتر است،انتخاب کند.

او وقتی می بیند،افرادی همچون علیرضا نوری زاده با یک تلویزیون که در یک اتاقک دو در سه متری،واقع شده،فعالیت می کند و طرفداران بیشتری هم نسبت به او دارد،معلوم است که به این نتیجه می رسد، که باید دست به کار شد و شیوه و محل مبارزه و چپاول گری هایش را تغییر دهد؛

(با چپاول مردم روستاهای کرد مرزنشین،فقط ماست و نان و مقداری ریال دستش را می گرفت،ولی حالا یوروهایی که از هر طرف بر سرش می ریزد)!

از خوانندگان عزیز برای خواندن این مطلب از شما متشکرم و قضاوت و تحلیل های دیگر را به خودتان واگذار می نمایم.

هدف من از نگارش این مطلب کوتاه و ناچیز،فقط هوشیار کردن جوانان بود که گول اهداف این چپاول گران را نخورند. امیدوارم که جوانان،هوشیارتر از آن باشند که اجازه بدهند،به راحتی از آنها سو استفاده شود….

“پیشمرگ منتقد کومله”

 

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.