تمایل عناصر حزبی از ارتباط گیری با جمهوری اسلامی ایران

پس از موشکباران قلعه‌ و پلنوم کمیته‌ مرکزی حزب دمکرات،هنوز این ترس و وحشت میان اعضا و رهبری دو جناح وجود دارد که‌ این حملات تکرار شوند. همانگونه‌ که‌ سران و فرماندهان نظامی سپاه پاسداران ایران هشدار دادند در صورت تکرار تحرکات نظامی و ایجاد ناامنی در اطراف مرزها از طریق این احزاب و گروهک‌ها،به‌ شیوه‌ی شدیدتر با آن‌ها برخورد خواهد شد.ولی همانطور که‌ مشاهده‌ شد و اظهارات سران حزب آشکار کرد،تداوم این نوع تحرکات در برنامه‌هایشان است.
جمهوری اسلامی ایران نیز از سران اقلیم و دولت عراق خواسته‌ است که‌ این گروهک‌ها را باید از شمال عراق اخراج کنند و در صورت پافشاری بر ماندن در شمال عراق و کمپ‌هایشان با شیوه‌ایی که‌ مجاهدین خلق را بیرون انداختند (موشکباران و حملات نظامی)،اینان نیز بیرون رانده‌ خواهند شد.
 این مسئله‌ باعث شده‌ است که‌ بخشی از عناصر حزبی با درک این واقعیت که‌ جمهوری اسلامی ایران پس از گذار از تحریم‌های اعمالی،برنامه‌اش این گروهک‌ها خواهد بود،تمایل نزدیک شدن و ارتباط گرفتن با جمهوری اسلامی را دارند و می‌خواهند به‌ گونه‌ایی از دست این مافیای حزبی نجات پیدا کنند.جمهوری اسلامی ایران نیز با توجه‌ به‌ قوانین خود می‌تواند از گناه کسانی که‌ شاکی خصوصی ندارند،بگذرد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.