صلاح مهتدی در بستر مرگ و چشم براه برادر

در چند روز گذشته عکسی از صلاح الدین مهتدی برادر بزرگ عبدالله مهتدی در فضای مجازی پخش شد که نشان دهنده اوضاع وخیم جسمانی این شخص می باشد .

صلاح الدین مهتدی از بانیان کومله محسوب می شود که البته به علت سوابق خائنانه و افشای اسناد مربوط با همکاریش با ساواک -که سبب دستگیری و اعدام اشخاص زیادی منجر شده بود – نتوانست در راس امورات کومله قرار بگیرد و همیشه ایام جزء کسانی بوده که پشت پرده فعالیت نموده است . البته بغیر از کومله ، در اتحادیه میهنی نیز به عنوان مشاور جلال طالبانی فعالیت داشته است  . در مورد مهتدی ها در سایت دیارونادیار بسیار نگاشته شده است و تاریخچه ی کامل انها در سایت درج شده است که برای مطالعه می توانید اینجا را کلیک نمایید .

صلاح مهتدی هیچ گاه به دیدارها و مصاحبه های تلویزیونی علاقه نشان نداده اما درآخرین دیدار رسانه ای خود که با تلویزیون روداو انجام شد سعی داشت تا به تطهیر کردن تاریخچه ی فعالیت هایش بپردازد .

عکس کنونی منتشر شده از صلاح مهتدی به خوبی بیانگر وضعیت وخیم نامبرده می باشد . طبق اطلاعات رسیده به  دیارونادیار حاکی از آن است که نامبرده دچار بیماری آلزایمر ( فراموشی ) شده و وضعیت قند خون او نیز حاد می باشد و در کل چنین به نظر می رسد که چند صباحی بیشتر ماندگار نخواهد بود .

اما بی اطلاعی از اوضاع صلاح مهتدی چندان هم بی دلیل نبوده است و گزارشها حاکی از آنست که اختلافات عبدالله مهتدی با برادر بزرگش سبب شده است تا اخبار مربوط به اوضاع جسمانی صلاح الدین هیچ کجا منتشر نشود .

بنابر گفته مطلعان در داخل کومله ، عبدالله مهتدی هنوز هم از ملاقات برادر در بیمارستان سرباز می زند امری که با توجه وضعیت حاد صلاح الدین کمی تامل برانگیز به نظر می رسد

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.