کردستانی ها در ۲۲ بهمن امسال هم پای کار بودند

باز هم پاسخی دندان شکن از سوی کردهای ایران به فراخوان های گروهکها

آکام نیوز:حضور پر شور مردم فهیم و انقلابی کُردستان ایران و شهرهای کردنشین کشور،در مراسم بزرگ ۲۲ بهمن ۱۳۹۴ هجری شمسی،به عدم اعتبار و به بی هویتی احزاب و گروهک های تروریست و تجزیه طلب کردی بیشتر از قبل افزود.
غیرت و شرف در سرشت مردان و زنان کرد ایرانی بوده و در دفاع از خاک میهن حاضرند جان خود را فدا نمایند.
از آغاز انقلاب ایران،ملت ایران همیشه در تمام صحنه ها حاضر بوده و وفاداری خود را به انقلاب و رهبرانشان به اثبات رسانده اند.
دفاع از مرزهای ایران،توسط کردهای ایرانی از بارزترین نشانه های وفاداری اقوام ایرانی به انقلاب و رهبری می باشد.
امسال مراسم ۲۲ بهمن ماه به دلیل رفع تحریم های ظالمانه قدرت های جهانی و گسترش تروریسم و افراطی گرایی در کشورهای همسایه از حساسیت بیشتری برخوردار بوده، و سوء استفاده و تبلیغات گسترده ی رسانه های ضد انقلاب و تروریست کردی بر علیه جمهوری اسلامی ایران،غیرت ملت ایران را به جوش آورده بود.
حضور پر شور و حداکثری تمام اقوام ایرانی بخصوص کردها،در راهپیمایی ۲۲ بهمن ماه سال ۱۳۹۴ نشان از عشق و علاقه ی ملت ایران به انقلاب و رهبری بوده و بار دیگر احزاب ضد انقلاب و اپوزسیون شکست سنگینی را متحمل شده اند.
گروهک های تروریستی و احزاب کُردی همچون کومله،دمکرات،خبات،پاک،پژاک و … که مدتی بود با تبلیغات های کذایی بدنبال تشویش اذهان عمومی بوده و با تخریب جمهوری اسلامی ایران در پی آن بودند که مانع از حضور مردم کُرد در این راهپیمای شوند،ولی همانند سنوات گذشته مردمان با شعور و غیرتمند کُرد با حضور حداکثری خود مشتی محکم بر یاوه گویی های احزاب و گروهک های تروریستی زده اند.
شهرهای کردنشین در ۲۲ بهمن امسال همانند سال های گذشته مملو از مردان و زنانی بود که از عمق وجود عشق خود نسبت به میهن،انقلاب و رهبری را به گوش استبکار جهانی و گروهک های تجزیه طلب و تروریست رساندند.
رشادت های ۸ سال دفاع مقدس و در حال حاضر دفاع از مرزهای ایران در برابر تجاوز بیگانگان توسط مردمان با غیرت کُرد نشان از وفاداری و ارداتمندی آنان را به انقلاب و رهبری می باشد و شایعه پراکنی و دروغ گویی آنان هیچ گونه تاثیری در غیرت و شرافت آنان نداشته و نخواهد داشت چرا که مردم کردستان ایران فهیم تر از آنچه که هستند که گروهکهای کردی،فکر می کنند.
مردم با مشت هایی گره کرده شعار مرگ بر آمریکا،مرگ بر اسرائیل و ۲۲ بهمن ماه یوم الله یوم الله سر داده و همصدا،پایبندی خود را به جمهوری اسلامی ایران، فریاد زده و تبعیت خویش را نیز از مقام رهبری اعلام کردند.
۵ شنبه و علیرغم بارش برف و باران در مناطق مختلف استان کردستان،اقشار مختلف مردم به صحنه آمدند تا حمایت خود را از نظام جمهوری اسلامی ایران اعلام کنند و حماسه ای دیگر را در تاریخ انقلاب به ثبت برسانند.
بر اساس این گزارش،راهپیمایی ۲۲ بهمن در تمام مراکز شهرستان و بخش ها با حضور قابل توجه مردم کردستان ایران برگزار شد.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.