میراث‌خوری حدکا سر حساب اعضای حدک

بنا بر اخبار واصله‌ از مقرهای حزب ،در جریان موشکباران مقر حدک در قلعه‌ و کشته‌ شدن جمعی از اعضای رهبری این حزب،محمد حسن پور و نسرین حداد عضو رهبری حدک که‌ زن و شوهر بودند،هر دو نفر کشته‌ شدند.
با توجه‌ به‌ اینکه‌ فرزندان اعضای رهبری همگی به‌ خارج از کشور فرستاده‌ می‌شوند برای ادامه‌ تحصیل و یا ادامه‌ زندگی،این دو نفر نیز بی نسیب نبودند و فرزندانشان در خارج از کشور و در کشورهای اروپایی به‌ سر می‌برند،در نتیجه‌ پس از مرگ این دو نفر خانه‌اشان بی صاحب مانده‌ است و درب آن قفل شده‌ است.
گزارش‌ها حکایت از این دارند که‌ رهبری حدکا از این مسئله‌ سوءاستفاده‌ کرده‌ و در دادگاه کویه‌ شکایتی ترتیب داده‌اند و خواهان خانه‌ی محمد حسن پور شده‌اند.در این شکایت آمده‌ است که‌ با توجه‌ به‌ توافقنامه‌ی میان حدک و حدکا هر خانه‌ایی که‌ در کمپ آزادی به‌ هر دلیلی تخلیه‌ شود،باید جزء اموال حدکا به‌ حساب بیاید و آن را تحویل حدکا بدهند.
شایان ذکر است که‌ حدکا در این شرایط حتی به‌ وضعیت پیش آمده‌ برای اعضای حدک اعتنایی ندارد و فقط به‌ فکر اموال و منافع خودشان هستند و این در حالی است که‌ آن‌ها خود را در اقلیم کردستان مهمان می‌دانند و به‌ قول خود به‌ فکر زندگی عادی و روزمرگی نیستند.

نخستین نفری باشید که برای این مطلب نظر ارسال می‌کند.!

نظر خود را ارسال کنید

ایمیل شما منتشر نخواهد شد.